Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 29, 2011 2:46 am

    StormDragon írta:Üdvözletem mindenkinek!

    Mint újonc fórumozó, ezennel bejelentkezem Smile

    És rögtön egy kis segítséget is kérnék, ha nem tartotok túl merésznek. Smile

    Van egy hugicám, akit sikeresen megfertőzött ez a modern Sherlock sorozat (velem együtt) - de olyan szinten ám, hogy most napjában 10-szer mennek a vhs-re felvett AXN-es epizódok.

    Úgy gondoltam, meglepném a szülinapjára egy házi gyártmányú Sherlock DVD kiadással. Wink Ezért hozzád fordulok, kedves Sil. Esetleg tudnál linket küldeni nekem a magyar szinkronos epizódok letöltéséhez?

    Előre is ezer köszönetem a segítségért Smile

    Storm


    Kedves StormDragon!
    Szeretettel üdvözöllek! Mindig nagyon örülünk az új Sherlock rajongóknak. Megértjük a fertőzést mivel Benedict Cumberbatch isteni. Sajnos most Sil pajti nincs itthon, mert épp az életét rendezgeti, de mielőtt távozott mindhárom részt elkészítette logó és reklámok nélküli verzóban. Ha nem haragszol helyette, de természetesen az ő nevében szívesen elküldöm privát üzenetben a linkeket és jó mozizást kívánok! (Felül lesz egy sárga Üzenet gomb.)
    Nagyon örülnénk ha továbbra is fórumoznátok, mert ha Sil itt van ő nagyon naprakész Benedict Cumberbatch kapcsán és élmény olvasni a híreket amiket megoszt velünk. Továbbá szívesen látnánk Titeket a Sherlock Holmes Clubban: http://jeremybrett.eu/sherlock-holmes-club.php
    Tavasszal szeretnénk klubtalálkozót és természetesen ott Benedict Cumberbatch-os Sherlock cuccokat is lehet majd kapni ajándékba.
    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Szomb. Okt. 29, 2011 1:24 am

    Kedves Sil!
    Köszi szépen Smile
    StormDragon
    StormDragon


    Hozzászólások száma : 6
    Csatlakozás dátuma : 2011. Oct. 29.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by StormDragon Szomb. Okt. 29, 2011 12:48 am

    Üdvözletem mindenkinek!

    Mint újonc fórumozó, ezennel bejelentkezem Smile

    És rögtön egy kis segítséget is kérnék, ha nem tartotok túl merésznek. Smile

    Van egy hugicám, akit sikeresen megfertőzött ez a modern Sherlock sorozat (velem együtt) - de olyan szinten ám, hogy most napjában 10-szer mennek a vhs-re felvett AXN-es epizódok.

    Úgy gondoltam, meglepném a szülinapjára egy házi gyártmányú Sherlock DVD kiadással. Wink Ezért hozzád fordulok, kedves Sil. Esetleg tudnál linket küldeni nekem a magyar szinkronos epizódok letöltéséhez?

    Előre is ezer köszönetem a segítségért Smile

    Storm
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Okt. 28, 2011 10:47 pm

    SherlockExtra írta:Néhány info és kép Az utolsó utazásról:

    http://www.cinemax-tv.hu/movie/utolso-utazas_-70783
    Hát, fura egy ajánló. Valahogy egy szót se sikerült ejteniük arról, hogy a "vállalkozó szellemű" Jamesnek nincs hátra egy éve se...

    Jé, a kedvenc Third Star rajongói videómnak újra van hangja Very Happy (1:30-nál tovább ne nézzétek, ha a filmet még nem láttátok, mert ott már elspoilerezi a végét):
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Pént. Okt. 28, 2011 9:29 pm

    Sziasztok!

    Néhány info és kép Az utolsó utazásról:

    http://www.cinemax-tv.hu/movie/utolso-utazas_-70783

    Első vetítés: 2011. 10. 30. - most vasárnap, este 20:00

    és a lapon szerepelnek az ismétlési időpontok is
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Pént. Okt. 28, 2011 10:17 am

    Sil írta:Szétküldtem a linket a 3. epizódhoz, szóljon, akinek még kell. Wink

    Kedves Sil! Én is megköszönném, ha küldenél nekem is.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Okt. 28, 2011 7:33 am

    Szétküldtem a linket a 3. epizódhoz, szóljon, akinek még kell. Wink
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Okt. 26, 2011 12:36 pm

    Cikk a második évadról:
    http://deareje.tumblr.com/post/11966969786/theres-an-article-on-sherlock-series-2-in

    És egy erősen spoileres kép a Reichenbach-os epizód forgatásáról:
    http://500px.com/photo/2895213
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Szer. Okt. 26, 2011 8:37 am

    Sajnos az egyik reklámnál bealudtam, és csak a végére ébredtem fel Crying or Very sad
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Okt. 25, 2011 2:10 pm

    Moriarty hangja tetszett, de ez a fordítás helyenként... Rolling Eyes "Westwood" helyett "nem gyűrődik"?! Shocked Evil or Very Mad Meg a legvégén is voltak gondjaik az igeidőkkel és -módokkal... "Próbáltalak meggyőzni, de amit mondtam, már megfordult a fejedben." No
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Okt. 25, 2011 11:05 am

    Halihó Baker Street!

    Ma fárasztó és nehéz napom volt, egy kellemetlen hírrel megspékelve. Az enyhített rajta, hogy megjött a második Benedict Cumberbatch-os pólóm, meg tudtam este nézhetem a Sherlockot. Simon Kornél szerintem ebben a részben volt a legjobb, nagyon tetszett - sziporkázik, amikor Sherlock mérges, Benedict eredeti hangját meg nagyon csípem. Moriarty... hm, sajnos nem tudom a férfi nevét, pedig gyakori szinkronhang és kedvelem. Mikor első alkalommal megszólalt biztosra vettem, hogy jó lesz neki a szerep. Nekem nagyon tetszett. Cumberbatch játéka bejött apusnak is, úgyhogy megállapodtunk Az utolsó utazást együtt nézzük.

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Hétf. Okt. 24, 2011 10:08 am

    SherlockExtra írta:Hu-hu-hu! Nekem van Cinemaxom. Very Happy De jó, de jó. Lesni fogom mikor adják és fel is veszem. Köszönöm az infot kedves Sil. Akit érdekel szóljon és küldök egy példányt.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Tumblr_ltizz2Cr431qembl3o1_250

    Engem is érdekelne, majd küldök üzit Smile
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Hétf. Okt. 24, 2011 10:06 am

    Sil írta:Ezek a gifek zseniálisak, főleg az utolsó páros. Laughing House/Wilson és Sherlock/John:
    http://suddenlyflying.tumblr.com/post/11818567254

    Köszi Sil, kedvenc párosaim Wink
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Okt. 24, 2011 6:47 am

    SherlockExtra írta:Akit érdekel szóljon és küldök egy példányt.
    Engem érdekel. Smile Viszont készítsetek majd be zsebkendőt, szükségetek lesz rá... Wink

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Okt. 23, 2011 2:48 pm

    Hu-hu-hu! Nekem van Cinemaxom. Very Happy De jó, de jó. Lesni fogom mikor adják és fel is veszem. Köszönöm az infot kedves Sil. Akit érdekel szóljon és küldök egy példányt.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Tumblr_ltizz2Cr431qembl3o1_250
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Okt. 23, 2011 8:33 am

    SherlockExtra írta:Ismét küldök egy király képet Benedict-ről. Ránéztem és vidámabb lett a napom:
    Igen, ezt a részt imádtam a Third Star-ban. Az angoloknak valami hihetetlen érzékük van a vígjáték és a dráma keveréséhez.

    Egyébként ha valakinek van Cinemax vagy Cinemax2 nevű adója, az figyelje a műsort, mert október 30-tól vetítik a Third Star-t, Utolsó utazás címmel. Wink
    http://port.hu/utolso_utazas_third_star/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=16717034&i_topic_id=1

    Ezek a gifek zseniálisak, főleg az utolsó páros. Laughing House/Wilson és Sherlock/John:
    http://suddenlyflying.tumblr.com/post/11818567254
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 22, 2011 12:14 pm

    Sziasztok!
    Very Happy Simon Kornélról találtam egy aranyos hírt. Biztos lesz aki tud már róla, de én nem nagyon vagyok bulvárlap olvasó, szóval most Simon Kornél nevére keresve találtam rá... Meg az is tény, hogy a betegségem és a nagyim ápolása miatt sajnos színházba sem szoktam járni, így bánatomra a színész-rendező Művész Úr alkotásait sem ismerem. Leszámítva a Youtube-ról a "Ma nincs rajtam alsógatya" szerzeményt, illetve most a Sherlock szinkront, amik nem is színházi munkák, de nagyon bejöttek nekem. Szóval azt olvastam Simon Kornél az a férfi akibe Gryllus Dorka beleszeretett egy színdarab próbái alatt. Ráadásul Dorka már a kisbabájukat hordja a szíve alatt. Nagyon örültem ennek a hírnek, mert Dorkáról azt gondolom nem jöttek be az eddigi próbálkozásai a szerelemben és megérdemli már, hogy végre igazán, tartósan boldog legyen. Szóval sok sikert és örömöt, meg jó egészséget kívánok Nekik!
    Görög Lászlóra én is a barna fürtökkel emlékszem. Ezen a képen némileg hajaz is Martin Freeman-re, de kíváncsian meglestem most más képeket is róla s szerintem nem áll rosszul neki az érettebb megjelenés sem. De igazad van Eranett a göndör fürtjeit mi nők sosem feledjük. Wink
    Ismét küldök egy király képet Benedict-ről. Ránéztem és vidámabb lett a napom:



    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Benedict-eyes


    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Szomb. Okt. 22, 2011 6:47 am

    ÁzsiaVirága írta:

    SHERLOCK SZINKRONHANGOK:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Benedict-cumberbatch-006

    Sherlock - Benedict Cumberbatch


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 21272053597


    Simon Kornél



    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Martin-freeman

    Watson - Martin Freeman

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Jgy1

    Görög László

    Ez a Görög Laci is de meg öregedett. Utoljára a göndör barna fürtjeivel láttam. Illik Watsonhoz.

    Simon Kornélt nem ismertem, de egész jó a hangja, kezdem megszokni. Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 22, 2011 12:45 am

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Tumblr_ltbvcq4Tum1r4u8wbo1_500

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Tumblr_ltbv0hZYuh1qb4z4ho1_400
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Vendég Szomb. Okt. 22, 2011 12:16 am


    SHERLOCK SZINKRONHANGOK:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Benedict-cumberbatch-006

    Sherlock - Benedict Cumberbatch


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 21272053597


    Simon Kornél



    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Martin-freeman

    Watson - Martin Freeman

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Jgy1

    Görög László
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Pént. Okt. 21, 2011 6:40 am

    Köszönöm kedves Sil!

    Már jön is lefele. Smile
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Csüt. Okt. 20, 2011 8:58 am

    Sil írta:
    Eranett írta:Akkor kérdezhetek egy olyat, hogy ha van egy filmem, rajta a felirat, hogyan kell igazítani rajta, hogy ne legyen elcsúszva a felirat. Question Egyszer valahol olvastam, de már nem emlékszem Embarassed
    Az attól is függ, hogy mi az oka a csúszásnak. (Végig ugyanannyit csúszik, vagy egyre jobban?)
    Itt van pl egy elég részletes leírás:
    http://felirat.blog.hu/2011/09/04/csuszik_a_felirat_idozitsd_at_1

    Köszönöm a segítséget, nekem "csak" az eltolásra lesz szükségem szerintem Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Okt. 20, 2011 8:51 am

    Eranett írta:Akkor kérdezhetek egy olyat, hogy ha van egy filmem, rajta a felirat, hogyan kell igazítani rajta, hogy ne legyen elcsúszva a felirat. Question Egyszer valahol olvastam, de már nem emlékszem Embarassed
    Az attól is függ, hogy mi az oka a csúszásnak. (Végig ugyanannyit csúszik, vagy egyre jobban?)
    Itt van pl egy elég részletes leírás:
    http://felirat.blog.hu/2011/09/04/csuszik_a_felirat_idozitsd_at_1
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Csüt. Okt. 20, 2011 7:14 am

    Kedves Sil!

    Mindig irigyeltem azokat, akik ennyire otthon vannak ezekben a dolgokban. Mikor írtad, hogy hamarosan megcsinálod AVI-ban, akkor már értettem, hogy Te fogod készíteni.
    Akkor kérdezhetek egy olyat, hogy ha van egy filmem, rajta a felirat, hogyan kell igazítani rajta, hogy ne legyen elcsúszva a felirat. Question Egyszer valahol olvastam, de már nem emlékszem Embarassed

    És köszi Neked is mindent flower
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Okt. 20, 2011 7:02 am

    Jaj, ne már, nem azért csinálom... Embarassed

    Hoztam nektek egy interjút Andrew Scott-tal (azaz Moriartyval) a második évaddal kapcsolatban:
    http://www.cultbox.co.uk/interviews/exclusives/2227-andrew-scott-sherlock-series-2-interview
    Megerősítette, hogy mindhárom epizódban szerepelni fog.

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 10 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 4:11 pm