Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szer. Júl. 20, 2011 8:06 am

    ezek a képek nagyon durvák! egyre jobban ingerlik a rajongókat és a közönséget
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Júl. 20, 2011 6:09 am

    dancingman88 írta:Na erre a darabra nagyon kíváncsi lennék:D:D baromi jónak tűnik
    Baromi jó is volt (leszámítva 1-2 mellékszereplőt, pl Frankenstein apját). Egyébként Youtube-on van egy Frankensteines lejátszási lista romangirl88-nál, amiben benne vannak Rosalielife felvételei is a darabról:
    https://www.youtube.com/user/romangirl88#p/c/4/ifBZD9mT55w

    A Sherlockból újabb, még spoileresebb (és elég durva Shocked ) képek láttak napvilágot különböző bulvárlapokban:
    SPOILER
    http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/tv/3704158/Sherlock-is-cluesing-brfor-a-bruising.html
    http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2016767/Sherlock-Benedict-Cumberbatch-rushed-hospital-scenes-new-series.html
    Az epizód címét persze nem sikerült eltalálniuk, ez még a Reichenbach, nem a Belgravia... Rolling Eyes
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szer. Júl. 20, 2011 1:22 am

    Na erre a darabra nagyon kíváncsi lennék:D:D baromi jónak tűnik
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Júl. 20, 2011 12:18 am

    Thriwien írta:SherlockExtra:
    4.variáció: Rendet kell rakni, már megint! És még John is lelépett. Very Happy

    Hihihi! Ez tetszett. Köszönöm Thriwien. Smile
    Thriwien
    Thriwien


    Hozzászólások száma : 12
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 04.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : A monitor előtt.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Thriwien Kedd Júl. 19, 2011 10:15 pm

    Az origo filmklub újságírója írt kritikát róla valamikor tavasszal, ő egy brüsszeli moziban nézte meg. Itt is van Wink :
    http://www.origo.hu/filmklub/blog/kritika/20110330-danny-boyle-frankenstein-cserfes-szornyeteg-a-trainspotting-csapatatol.html

    Egyébként én is inkább Prágában néztem volna meg, mert nem tudok betelni azzal a várossal annyira szép. Embarassed A beszámolódat pedig okvetlen elolvasom. Smile
    Sil írta:
    Hol olvastad? Erre kíváncsi lennék. Én elutaztam miatta Prágába, írtam is róla itt, ha visszalapozol (március 19., kb)... Embarassed
    SherlockExtra:
    4.variáció: Rendet kell rakni, már megint! És még John is lelépett. Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Variációk egy képre

    Témanyitás by Admin Kedd Júl. 19, 2011 2:00 pm

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Tumblr_lm0ae5ZSzH1qgl5jyo1_500

    Sherlock Holmes variációk egy képre:
    1. variáció: " Huh! De utálok katalógizálni! "
    2. variáció: " Az ész a fontos, nem a haj. "
    3. variáció: " Hah! Hülye fejtetűk. "
    - utóbbiért elnézést
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Júl. 19, 2011 11:43 am

    Thriwien írta:Egyébként én is úgy megnéztem volna a Frankensteint (Danny Boyle filmjeit nagyon szeretem, Benedicttel pedig biztos fantasztikus rendezés lehetett Embarassed) de pont itthon nem közvetítették, így csak egy beszámolót (kritikát?) olvastam el róla az egyik filmes blogon, bár az se volt annyira részletes, de azért a lényeget visszaadta. (Kissé elfogultak voltak mondjuk Johnny Lee Miller irányába, Benedictet meg elintézték "egy nem annyira ismert" fél mondattal Neutral .)
    Hol olvastad? Erre kíváncsi lennék. Én elutaztam miatta Prágába, írtam is róla itt, ha visszalapozol (március 19., kb)... Embarassed
    Thriwien
    Thriwien


    Hozzászólások száma : 12
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 04.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : A monitor előtt.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Thriwien Kedd Júl. 19, 2011 10:53 am

    Az utolsó esetre gondoltam, erre lett belőle Az utolsó meghajlás. Very Happy Na jó vagyok én is! Laughing clown Amúgy elég furán is venné ki magát egy I. világháborús sztori a 21. században. Bár nem mondom, megnézném, de azért még ne tartsanak ott. Előtte még dolgozzák csak fel nyugodtan az egész kánont. Rolling Eyes
    Ha meg van még több kép, az annál jobb, remélem azért lassan elkezdenek szállingózni majd azok is. (De lehet nem kellene túl sokat nézegetnem, mert aztán nem lesz min meglepődni. Razz )
    Egyébként én is úgy megnéztem volna a Frankensteint (Danny Boyle filmjeit nagyon szeretem, Benedicttel pedig biztos fantasztikus rendezés lehetett Embarassed) de pont itthon nem közvetítették, így csak egy beszámolót (kritikát?) olvastam el róla az egyik filmes blogon, bár az se volt annyira részletes, de azért a lényeget visszaadta. (Kissé elfogultak voltak mondjuk Johnny Lee Miller irányába, Benedictet meg elintézték "egy nem annyira ismert" fél mondattal Neutral .)

    Sil írta:
    Thriwien írta:Kíváncsi vagyok mit hoznak ki Az utolsó meghajlásból, mert a képek alapján igencsak egyedi lesz, az biztos.

    Azért ott még nem tartanak, ez csak Az utolsó eset... Wink Egyébként állítólag vannak ezeknél még sokkal spoileresebb képek is, a vasárnapi forgatásról (a Smithfield Market-en), csak azokat nem rakták fel a netre.

    Thriwien írta:A diétával meg csak óvatosan, így is nagyon sovány a magasságához képest.
    A Third Star-ban még ennél is soványabb volt. De vannak ott azért izmok is, a Frankensteinben pl már egészen látványosak voltak... Razz
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Júl. 19, 2011 9:04 am

    Thriwien írta:Kíváncsi vagyok mit hoznak ki Az utolsó meghajlásból, mert a képek alapján igencsak egyedi lesz, az biztos.

    Azért ott még nem tartanak, ez csak Az utolsó eset... Wink Egyébként állítólag vannak ezeknél még sokkal spoileresebb képek is, a vasárnapi forgatásról (a Smithfield Market-en), csak azokat nem rakták fel a netre.

    Thriwien írta:A diétával meg csak óvatosan, így is nagyon sovány a magasságához képest.
    A Third Star-ban még ennél is soványabb volt. De vannak ott azért izmok is, a Frankensteinben pl már egészen látványosak voltak... Razz
    Thriwien
    Thriwien


    Hozzászólások száma : 12
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 04.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : A monitor előtt.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Thriwien Kedd Júl. 19, 2011 7:52 am

    Na, két hetes lemaradás után itt vagyok én is. Cool Hát, mit ne mondjak egyre jobban nézegetem a naptárat, hogy jöjjön már az ősz, mert ezek a képek egy nagyon jó második évadot éreztetnek, bár a levegőben lógóstól szabályosan rosszul lettem. :shock:Kíváncsi vagyok mit hoznak ki Az utolsó meghajlásból, mert a képek alapján igencsak egyedi lesz, az biztos. Megnéztem az Irene Adler szerepére jelölt színésznőt, én speciel nem így képzeltem el (valahogy túl babaarcú), de még jól is elsülhet. Rolling Eyes
    És ami a legfontosabb: Boldog Szülinapot Benedictnek! Senki se mondaná meg róla, hogy elmúlt harminc. Very Happy A diétával meg csak óvatosan, így is nagyon sovány a magasságához képest.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Júl. 19, 2011 6:01 am

    dancingman88 írta:hát lehet hogy azért ő is hajlamos a hízásra:D bár nem irigylem rendesen megszenved a szerepért:D
    Hát, nem éppen, pl a banoffee pie a kedvenc étele (ami igazi kalóriabomba), mégsem látszik meg rajta. De Sherlock Holmes karaktere még így is sokkal vékonyabb nála, hisz sokszor napokig nem eszik, és egyébként is fontosabbnak tartja az elméjét a testnél. Itt az első interjúban is említi pl a felkészülést Benedict:
    http://www.pbs.org/wgbh/masterpiece/sherlock/cumberbatch.html
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Kedd Júl. 19, 2011 2:45 am

    hát lehet hogy azért ő is hajlamos a hízásra:D bár nem irigylem rendesen megszenved a szerepért:D
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 18, 2011 11:37 pm

    Na igen, tényleg vékony, ezért kicsit meglepett, mikor azt olvastam, hogy speciális diétán van. Bár, nem tudom pontosan, miért, de meglepett.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Hétf. Júl. 18, 2011 11:09 pm

    jól tartja magát, és mivel vékony is ez is közre játszik
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 18, 2011 11:01 pm

    dancingman88 írta:Jól tartja magát mikor először megláttam még a 30-at sem néztem volna ki belőle/

    Én se, azért is lepett meg, hogy mennyire fiatal mikor először néztem meg. / De ezek szerint annyira azért nem./
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Hétf. Júl. 18, 2011 10:57 pm

    Jól tartja magát mikor először megláttam még a 30-at sem néztem volna ki belőle /és ha már itt tartunk ez volt a 300. hozzászólásom ohh jee:D robogok az 1000 feléVery Happy /
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 18, 2011 10:55 pm

    Én is Boldog Születésnapot kívánok! És igen, el sem hiszem, hogy 35.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Hétf. Júl. 18, 2011 10:07 pm

    boldog születésnapot ! meg nem mondtam volna hogy 35 éves:D
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Júl. 18, 2011 7:14 pm

    Benedict ma 35 éves. Boldog szülinapot neki! Very Happy

    Hoztam megint forgatási képeket, ezek még az eddigieknél is spoileresebbek (és jobb minőségűek, mert egy fotós csinálta):
    http://www.flickr.com/photos/markcarline/sets/72157627103168571/with/5951999015/
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Júl. 18, 2011 7:14 am

    dancingman88 írta:ez a kis csaj határozottan esélyes lévén a másik főszereplő kisasszony most egy amerikai sorozatot forgat
    Hát, Moran ezredes tulajdonképpen "guest star"-t mondott, nem főszereplőt, de ki tudja...
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 18, 2011 7:11 am

    dancingman88 írta:a másik főszereplő kisasszony most egy amerikai sorozatot forgat

    Ő kicsoda? Lehet, hogy én nem figyeltem, akkor bocsi.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Hétf. Júl. 18, 2011 7:08 am

    ez a kis csaj határozottan esélyes lévén a másik főszereplő kisasszony most egy amerikai sorozatot forgat
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 18, 2011 7:02 am

    Remélem kevesebb, a kíváncsiság már az óta "kínoz", mióta megtudtam, hogy szerepelni fog.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Hétf. Júl. 18, 2011 6:51 am

    már csak napok kérdése úgy érzem:D
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 18, 2011 6:45 am

    Nahát, hogy ejtsék Iréne nevét? Érdekes kérdés. Smile Remélem azok a madarak hamarosan konkrétabb dolgokat is megosztanak velünk.

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 25 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 9:18 pm