Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Csüt. Szept. 22, 2011 7:17 am

    Kedves Sil!
    Már csak fél óra!! és nézhetem. Köszi Very Happy
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Csüt. Szept. 22, 2011 7:16 am

    Nekem még nem sikerült elcsípnem egy előzetest sem. Azt lehet már tudni(hallani), hogy ki lesz Benny szinkron hangja? Kíváncsi vagyok. Question
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Csüt. Szept. 22, 2011 6:35 am

    Néztem az AXN-t, épp reklám, nézem, nézem... NCIS, True Blood, e.t.c, jól van, aztán mit látnak szemeim? Sherlock! El is felejtettem, hogy megvette a csatorna, de nagyon örültem, mikor láttam. Mindenkinek szárnyakat adtak, meg az a bizonyos almafa is előkerült, jó kis reklám lett. Sherlock ha jól emlékszek fehér szárnyakat kapott. És mindjárt október!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Szept. 21, 2011 1:04 pm

    SHERLOCK HOLMES EGYKOR ÉS MOST:

    Keringő Watsonnal:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Tumblr_lohuc4hzE71qabn9uo1_500

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 502sj



    Múzeum látogatás:


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Muzeum

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Tv_sherlock_s01e02_2



    Mikroszkóp:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Mikroszkop

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Tumblr_lg5cr4Ij5B1qdeb0fo1_500



    A "Sokkot kaptam" kabát:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Tumblr_lq5glbTS701r0jmvqo1_500

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 6739_799f

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Tumblr_lgfq3qxICf1qebcaco1_500
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Szept. 21, 2011 12:31 am

    Bemutatom az új barátomat:
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Koponya
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Szept. 20, 2011 11:24 pm

    Halihó!
    Néztem ma egy műsort Stephen Hawking-gal az időutazásról a Discovery Science Csatornán. Hawking magyar hangja az egykori Hallmark adón a Sherlock Holmes-ot játszó Matt Frewer-t is szinkronizáló Epres Attila volt. Mikor befejeződött az adás az angol szövegeknél ezt láttam:
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Stephen-hawking_0
    Stephen Hawking's voice:
    Benedict Cumberbatch Very Happy
    Visszatekertem az adást és jól láttam. Sil írta a cikkében (http://jeremybrett.eu/benedict-cumberbatch.php ), hogy Benny játszotta is a nagy tudóst, de hogy, a tudományos műsorait is szinkronizálja az nagyon tetszett. Cool
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Hétf. Szept. 19, 2011 8:45 am

    Sajnos nem mondhatnám, hogy tudok angolul, bár ha van angol felirat, akkor egy kicsit könnyebb a megértés.
    Magam szorgalmából kezdtem el tanulni, szóval..... Embarassed Embarassed
    Azért ha nagyon érdekel valami, van aki fordítson Laughing
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Szept. 18, 2011 1:03 pm

    Eranett írta:Köszi a választ. Smile Majd szeretnék más filmjeit is megnézni, ha találok hozzá linket. Mint már írtam eddig csak a 4. x-ben, és egy Mrs. Marple részben láttam. Very Happy
    Tudok linkekkel szolgálni, de tudsz angolul? Mert Benedict legtöbb filmjéhez sajnos még csak felirat sincs...

    Hoztam forgatási képeket a Reichenbach-os epizód forgatásáról, ezek szerintem nem különösebben spoileresek: Sherlock és Moriarty kedélyesen elbeszélgetnek sminkelés közben a Barts tetején, egy bizonyos jelenet forgatása előtt... Laughing
    http://sherlock-series.livejournal.com/340365.html
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Szept. 18, 2011 12:39 pm

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Tumblr_lpdajikT0F1qhq8vso1_500

    - Sherlock! Lestrade tényleg elég gáz, de lepisilni a kocsiját nagyon durva.

    - Az utastérbe viperát tettem.
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Vas. Szept. 18, 2011 7:51 am

    Kedves Sil!
    Köszi a választ. Smile Majd szeretnék más filmjeit is megnézni, ha találok hozzá linket. Mint már írtam eddig csak a 4. x-ben, és egy Mrs. Marple részben láttam. Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Szept. 17, 2011 3:16 pm

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Tumblr_lr3hhsihUv1qdr3s3o1_500

    Mondtam én, hogy tiszta Michael Flatley Cool

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Tumblr_lr2de139Fm1qh0mcio1_400

    Most lépek. Good night! clown Like a Star @ heaven
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Szept. 17, 2011 3:00 pm

    Nah, nagyon mélyre kerültem... most láttam Benni seggét. Laughing

    Ühm, hát.... formás.... tetszik...

    lehet, hogy kéne nyitni egy Baker Street-i Night Club témát
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Szept. 17, 2011 2:51 pm

    Kedves Sil! Tudom, hogy Benedict haja volt a kérdés és köszönöm szépen a részletes felvilágosítást, de megint megfelelően késő van, nyugodtan rátérhetünk az alatta lévő testrészekre is.
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Avatar_dff00d0c5fc0_128
    Itt van például az arca. Cool
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Szept. 17, 2011 2:30 pm

    Eranett írta:Ne kövezzetek meg hogy megkérdezem, de Benedict hajszíne olyan igazi vörös igazából? Vagy valamivel rásegít?
    Igazi vörös, de nem ilyen világos. Ő úgy mondja, hogy "auburn", ami egy sötétebb, vörösesbarna árnyalat.
    A Sherlock-ban sötétebbre festették a haját (és Mark Gatiss-ét is, aki szintén vörös), utána viszont a War Horse és a Tinker, Tailor miatt kiszőkítették peroxiddal, ebből lett az a világos vörös a Frankensteinre. Aztán megint jött ugye a Sherlock, de most a Parade's End c. sorozat forgatása miatt megint vörösesszőke lett. Szóval az eredeti hajszínét a Sherlock előtti filmjeiben lehet látni. Wink
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Szomb. Szept. 17, 2011 10:59 am

    Ne kövezzetek meg hogy megkérdezem, de Benedict hajszíne olyan igazi vörös igazából? Vagy valamivel rásegít?
    Egyébként tényleg az egyik legzseniálisabb angol színész a fiatalabb generációból. Reméljük még jó sok szerepben láthatjuk.
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Szomb. Szept. 17, 2011 10:52 am

    Ezt tényleg jól fogalmazta meg az illető. Szerintem is ha csak Sherlock, az Benny, de S.H. vagy csak Holmes, az csakis Jeremy Brett. Egyébként Watson leginkább csak Holmes-nak hívta kedves barátját. Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Szept. 17, 2011 2:30 am

    Sil írta:Hihetetlen amúgy, hogy Benedict mennyire kaméleon tud lenni... Még a szemei is színváltósak (szürke, kék, zöld...), itt pl az új velencei fotókon nyoma sincs már Sherlocknak



    Én nagyon örülök, hogy Benedict nem egy depressziós figura, mint szegény Jeremy Brett volt. A forgatási képek és videók, amiket főként Neked köszönhetően láttam kedves Sil, felém azt jelzik, hogy számára igazi játék, jó móka a hivatás amit végez és bár maximálisan koncentrál rá, meg profin alakít, de közben igazán élvezi is. Fontos, hogy egy színész le tudja tenni a szerepét és ez Sherlockra különösen igaz, mert a nyomozó extrém karakterébe beleőrülhet az ember. Kívánom, hogy Benedict Cumberbatch maradjon mindig ilyen, tudja kezelni a hírnevét és legyen sok-sok rajongója, de az őrültek kerüljék!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Szept. 17, 2011 2:24 am

    Hihetetlen amúgy, hogy Benedict mennyire kaméleon tud lenni... Még a szemei is színváltósak (szürke, kék, zöld...), itt pl az új velencei fotókon nyoma sincs már Sherlocknak:
    http://deareje.tumblr.com/post/10280615442/new-photoshoot-for-venice-film-festival
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Szept. 17, 2011 12:13 am

    Olyan aranyosat olvastam, ugyanis küldik a bejegyzéseket a Youtube-on a Benedict-es Sherlock videómhoz. Egy kedves rajongó azt írta, hogy ha Sherlockra gondol az neki kétségtelenül Benedict Cumberbatch, de ha Holmes-ra akkor az neki Jeremy Brett. Ez annyira édes volt, hogy mosolyt csalt az arcomra. Smile
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Pént. Szept. 16, 2011 8:09 am

    Látom elkezdek a bakik szemet szúrni mindenkinek:D hát férfiasan bevallom én ezeket nem néztem Very Happy:D
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Szept. 16, 2011 5:38 am

    Hoztam egy interjút Lara Pulverrel, főleg a Spooks c. sorozatról szól, de megemlíti Sherlock-ot és a "romantikus" közös jeleneteiket is:
    http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2038042/Dressed-kill-Move-Harry-Pearce--new-glamorous-MI5-boss-taking-Spooks-final-series.html
    Mark Gatiss pedig elárulta, hogy szívesen csinálna karácsonyi különkiadást a Sherlock-hoz is (mint ahogy a Doctor Who-nál már hagyomány), méghozzá a Kék Karbunkulus feldolgozásával:
    http://www.radiotimes.com/news/2011-09-16/mark-gatiss-id-love-to-do-a-sherlock-christmas-special
    Anonymous
    Vendég
    Vendég


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Vendég Pént. Szept. 16, 2011 2:11 am

    Én azt a cipőt komálom amivel Sherlock pasit tapos. Olyan izgatóan egyedi az orra és remek a funkciója is. Kell nekem egy.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 15, 2011 8:36 pm

    Nem is beszélve arról, hogy Sherlock menekülés közben kétszer elhalad a nagy, fekete szobor mellett - egy alkalommal elszalad mellette, aztán egy kicsit meggörbítve a teret újra elé kerül és akkor mögé ugrik. (Ez a videómban is észrevehető.) És talán a térgörbítés ad elegendő energiát a szobor arrébb tolásához.
    Lestrade meg olyan pofátlan önkiszolgáló típusnak látszik. Haj, az a fickó bármikor feljöhetne hozzám, aki alakítja. Azt nem ígérem, hogy kiszolgálhatná magát, de én kiszolgálnám, például adnék neki egy kávét vagy teát. Kettőt már nem... nem beszélek jól angolul, meg valahogy elvesztem az érdeklődésem pár perc után azon férfiak iránt akik nem képesek honlapot szerkeszteni, de egy teát megér.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Szept. 15, 2011 12:17 pm

    SherlockExtra írta:Figyelitek, hogy Sherlock mikor lőnek rá és fedezék mögé ugrik úgy fél centivel arrébb tolja azt a bazinagy szobrot? Szeretem az ilyen energikus férfiakat. Smile
    Igen, az az egyik hiba a sorozatban. Nyilván hungarocellből volt az a szobor. Laughing
    De van pl olyan is, hogy Moriarty megkérdezi, hogy "Is that a British Army Browning L9A1 in you pocket, or are you just pleased to see me?", amikor az egy tök más típusú pisztoly (egy SIG-Sauer P226, aminek a kódneve L105A1 lenne). Meg pl amikor Lestrade legelőször megy fel a 221b-be, akkor senki sem engedi be, mert ugye Mrs Hudson is épp fent tartózkodik... Wink
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 15, 2011 10:32 am

    Figyelitek, hogy Sherlock mikor lőnek rá és fedezék mögé ugrik úgy fél centivel arrébb tolja azt a bazinagy szobrot? Szeretem az ilyen energikus férfiakat. Smile

    (Na, meg a film készítőit, akik így vigyáznak egy kiváló színészre.)

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 14 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 10:30 am