Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Okt. 19, 2011 9:16 pm

    Ja-ja. Van a Golden Eye, ami megtalálásához elég egy James Bond is, de a Golden Silhez csakis Sherlock felel meg. Smile

    Tetszik ez a GOLDEN SIL név Radix, így most rang alapján sikeresen aranyba foglaltam.
    Ott van a csillagai felett, reméljük elfogadja. Wink
    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty :)

    Témanyitás by radix pedis diaboli Szer. Okt. 19, 2011 9:02 pm

    Éljen SIL, aki ARANYBÓL VAN! Twisted Evil

    GOLDEN SIL -lé avatunk I love you

    Üdv és jó, hogy vagy!

    Köszönjük...
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Okt. 19, 2011 7:51 pm

    Mindig meglepsz. Emlékszem annó mikor megkérdeztem lennél-e szerkesztő szabadkoztál, hogy elfoglalt vagy és csak akkor léptél közénk mikor jeleztem hobbi szinten haladunk, ki mennyit szeret vagy bír csinálni, az éppen elég. Azóta pedig itt virágzol a Fórumon, igazán naprakész vagy a Holmes színészekről meg számtalan dologról, most pedig még videókat is készítesz nekünk. Közben meg tudom milyen éjjeli bagoly vagy s a munkahelyeden is helyt állsz, meg vannak dolgaid a magánéletben egyaránt. Fogalmam sincs honnan van ennyi energiád, de szívből kívánom, hogy mindig legyél ilyen energikus! Remélem miután elkapnak egy nyiszára az orvosok újra én is elememben lehetek s alád tudom tenni azt a látogatottságot amit az itt végzet munkádhoz méltó. Addig pedig minden jót és köszönöm a türelmed! Este vagy ahogy végzel várjuk a Sherlock második részét. Amúgy szívből gratulálok, mert az első is profi munka volt.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Okt. 19, 2011 7:02 pm

    SherlockExtra írta:Nem mondod, hogy a részekkel Te bibelődsz?
    A szinkronos verziónál igen, mert torrentre is az AXN Playerről leszedett verzió kerül fel, amin viszont van egy jókora logó. Én is az AXN Playerről szedtem le, de annak a hangját hozzápasszintom a meglevő angol nyelvű verziómhoz, és úgy rakom fel, így nincs logó. A második résszel szenvedtem kicsit, mert csúszott egy picit a hang, és megpróbáltam helyrepofozni. De most már szerintem tűrhető (majd szóljatok, ha mégse jó), este felrakom.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Okt. 19, 2011 3:27 pm

    Sil írta:
    Eranett írta:A Sherlock második részét is elküldöd szinkronosan? Ha igen, akkor előre is köszi Very Happy
    Persze, csak még nem vagyok vele kész.

    Sil, Te felbecsülhetetlen! Nem mondod, hogy a részekkel Te bibelődsz?.Azt hittem csak torrent oldalról leszeded, vagy megadod a címet, hogy merre található.. Nem tudtam, hogy Te szánsz rá időt, energiát s feltöltögeted. Nem kérte Tőled senki mégis ismét nagyon kedves és jóindulatú voltál, vagy. Nagyon szépen köszönöm, számomra így még értékesebbek ezek a szinkronizált részek, mert tudom a munkád is benne van. Téged aranyba kéne foglalni. Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Okt. 19, 2011 1:37 pm

    Eranett írta:A Sherlock második részét is elküldöd szinkronosan? Ha igen, akkor előre is köszi Very Happy
    Persze, csak még nem vagyok vele kész.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Okt. 19, 2011 8:53 am

    Kedves Sil!

    Örülök ha tetszik. Smile Ezt a slágert én is nagyon kedvelem, meg szerintem is illik Holmes-hoz, hiszen ő volt az első modern hős. Ezt a férfi által énekelt verzót pedig egyenlőre gond nélkül használhatom a Youtube-on és Watson-osabb, mintha egy női hang lenne.

    Köszönöm a képeket. Mindig szerettem a kulisszatitkokat bemutató fotókat, érdekes látni kik állnak egy produkció mögött. Nekem azon pár dallfoszlány alapján amit a Sherlock Holmes nevében című film kapcsán hallottam a videóból az ottani zene is tetszik.

    Kedves Eranett!

    Szia! Remélem jól vagy. Fogok válaszolni elnézést, csak sűrűek a napjaim s nagyon lemaradtam a levelekkel. Örülök Neked. Smile

    Kellemes estét kíván: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Szer. Okt. 19, 2011 8:48 am

    Kedves Sil!
    Tényleg lesajnáló az arckifejezése, ha az egész mozdulatot látjuk. Wink
    A Sherlock második részét is elküldöd szinkronosan? Ha igen, akkor előre is köszi Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Okt. 19, 2011 8:37 am

    Pár fotó a Hounds of Baskerville zenéjének rögzítéséről:
    http://t.co/TpqBs6cW
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Okt. 19, 2011 6:45 am

    Ó, köszi, még senki sem csinált nekem videót... Embarassed Egyébként imádom ezt a számot már a Shrek 2 óta, és nagyon jól illik Sherlockhoz (van is Holmes minden inkarnációjával hasonló, különböző feldolgozásokkal). Ilyen verziót meg nem is hallottam még belőle, ahol pasi énekli...
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Okt. 19, 2011 1:31 am

    Kedves Radix!
    Igazából még pörgősebbek a részek, csak sajna levesz belőlük a gyengébb fordítás. Jobb az a feliratos verzió, amit Sil küldött, mert poénosabb meg szöveghűbb.
    Benedict klassz színész. Jaj, nagyon szeretném a Third Star című filmet is látni vele. Very Happy
    Kedves Sil!
    Tudom, hogy kihívások előtt állsz az életedben. Ilyenkor mindig jól jön egy hős, aki erőt ad a léleknek. Fogadd szeretettel az új videómat, amit ezen okból készítettem Neked. Ha hibáztam az angol szöveggel elnézésed. Gyér a tudásom és online fordítóval próbálkoztam javítani rajta, meg azzal próbáltam megérteni a dal szövegét is:
    További szép napot kívánok!
    Tisztelettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    radix pedis diaboli
    radix pedis diaboli
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 311
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 12.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty :)

    Témanyitás by radix pedis diaboli Kedd Okt. 18, 2011 7:23 pm

    A Benedict-es új Sherlock kellemes meglepetés, érthető a rajongásotok!

    A tegnapi kínai témájú epizód jó pörgős volt!

    További kellemes Benedict- ezést Laughing
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Okt. 18, 2011 11:15 am

    Megvolt a Vak bankár. Valaki írta emailben az első rész kapcsán, hogy Mycroft sétapálcás. Nem, nem. Mycroft-nak hosszú esernyője van csak néha rátámaszkodik.
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Tumblr_lai096n7jk1qdqnato1_500
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Kedd Okt. 18, 2011 3:27 am

    Sil írta:Wow, nem semmi kaland... Surprised Egyébként Tibetben Benedict is járt, az egyetem előtt kiment egy fél évre és angolt tanított szerzeteseknek.

    De jó, akkor Benny egyéniségétől sem idegen a láncom származási helye, igaz non figuratív. (Az új pólót is megrendeltem este. Jó ha két példánya van az embernek.) Amúgy Benedict jófej lehet, megnéztem volna az angol óráit, biztos muris lehetett vele tanulni.

    Képek:

    Rupert Everett: Hát, meg lehet kövezni érte, de nekem az ő Sherlock Holmes-a is tetszett, bár biztos közrejátszott, hogy Dolye-hoz méltó volt a bemutatott karakter. Olvastam Everett-ről lenéző kommenteket angolul és magyarul mert a férfiakat kedveli, de igazából engem az ilyesmi nem zavar, a kellő tehetsége meg van a színészethez szerintem. A Sherlock Holmes és a selyemharisnya esetében is van egy része szakállal, mivel Holmes álruhát ölt, de szerintem nem áll jó neki ... Öltönyben viszont jól fest, kár hozzá arcszőrzetet adni...

    Benedict Cumberbatch a lépcsőn is szépen jön le. Very Happy
    Nagyon harmonikus, kellemes mozgása van.

    A lenéző kép: Benedict Cumberbatch itt annyira macska tekintetű. Smile

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Okt. 17, 2011 9:12 am

    Hoztam egy csomó forgatási képet a Parade's End forgatásáról, Brüsszelből:
    http://www.catho-bruxelles.be/Parade-s-End-premieres-images-du.html?lang=fr
    Itt pl Benedict és Rupert Everett (aki egyébként szintén játszotta már Sherlock Holmes-t) cilinderben és frakkban...:
    http://www.catho-bruxelles.be/IMG/jpg/img_4295.jpg
    http://www.catho-bruxelles.be/IMG/jpg/img_4323.jpg
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Okt. 17, 2011 7:26 am

    SherlockExtra írta:Ránéztem egy gyönyörű nyakláncra s megint jött az
    érzés, hogy "Ez az!". (Nepáli, egyedi kézimunkájú falánc.) És a
    következő gondolatom az volt, remek, mert menni fog a Benedict
    Cumberbatch-os pólómhoz is. (Nemcsak stílusra, de eltűnésének évei alatt
    Holmes is járt Tibetben.)
    Wow, nem semmi kaland... Surprised Egyébként Tibetben Benedict is járt, az egyetem előtt kiment egy fél évre és angolt tanított szerzeteseknek.

    Eranett írta:De szomorú ez a tekintet. De szép!Smile
    Ez nem szomorú, hanem unott és lenéző. Wink Eredetileg ugyanis mozog:
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Tumblr_lt5t7z5ND01qfkaqso1_r1_500
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Érzések

    Témanyitás by Admin Hétf. Okt. 17, 2011 5:04 am

    Sziasztok!

    Hu-hu-hu! Olyan dolog történt velem, hogy el se fogjátok hinni, mert én se hiszem. Elroszogtam a boltba a kedves nyerteseink ajándék DVD-iért, meg a könyvekért amiket megrendeltem. Minden rendben ment. Nagyon aranyos eladónők szolgáltak ki kedvesen. Szeretek ott vásárolni. Amikor kiléptem az üzlet ajtaján volt egy erős érzésem, hogy sétáljak még. Sajnos nem mindig tudok rendesen mozogni a betegségem miatt, így amikor izzadni kezdtem, vagy fájt ez-az kezdtem magamban szentségelni a hülye érzésemre neheztelve. Ráadásul nem is ismerős környéken bóklásztam. A mobilom sem volt nálam, hogy gond esetén apust értesítsem. Szerencsémre azonban nagyon rosszul mégsem lettem, mert mindig jött egy hűvösebb fuvallat ami jól esett, meg a csomagom is bírtam. Jól elkoboroltam és betértem egy kis utcába. Elmentem egy félig nyitott ajtó előtt, ahol indiai sálak lógtak és finom füstölőillat szűrődött ki. Volt egy gondolatom, hogy na, most ide bemegyek. Viszont makacs lény vagyok és van amikor meggondolom magam, hát léptem még kettőt, hogy tovább haladjak, de nem hagyott a megérzésem. Roppant erősen azt súgta, hogy menjek be, mert ide jöttem. Benéztem és nagyon kellemes kis boltot találtam odabennt. Ránéztem egy gyönyörű nyakláncra s megint jött az érzés, hogy "Ez az!". (Nepáli, egyedi kézimunkájú falánc.) És a következő gondolatom az volt, remek, mert menni fog a Benedict Cumberbatch-os pólómhoz is. (Nemcsak stílusra, de eltűnésének évei alatt Holmes is járt Tibetben.) Nekem volt egy pajzsmirigy műtétem, ami után csúnya hegem maradt, még nyáron is sálban rohangáltam, ami szörnyű volt. Nyaklánc sajnos nem fedi, mert minden nyaklánc fölötte fut át a nyakamon. Póló nyaka nem éri fel, a garbókat utálom és azok is elég melegek. Nem volt könnyű, de összeszedtem a bátorságom és megmondtam az eladónőnek milyen "nyakas vagyok", viszont ha jól fedne érdekelne a lánc. Felpróbáltam, aztán nagyot mosolyogtam. Az első nyaklánc volt a nyakamon, ami a heg alatt futott át. Mondtam magamban: "Ilyen nincs." Mire az eladónő kedvesen közölte, hogy semmi gond, szerinte a lánc szétszedhető, csak egy-két gyöngyöt kell levenni. Mondtam az sajnos lehetetlen, mert szörnyen rossz a kézügyességem, a betegségem meg rátesz még egy lapáttal. Ha hiszitek ha nem a hölgy volt olyan kedves, hogy kibontotta s megcsinálta a méretemre a láncot. Szegényke jóideig elmunkálkodott vele. Csak pislogtam, hogy a mai világban egy eladónő ilyen rendes. Vérzett is volna a szívem ha a láncot ott kelett volna hagynom, annyira bejött nekem. Nagyon tetszik a kellemes indiai illata, a színe meg a jópofa falapok az elején. Nem volt olcsó darab, de örömmel kifizettem. Adtam némi borravalót a hölgynek, aki teljesen odavolt az örömtől. Mire mondtam neki, hogy megdolgozott érte, boldoggá tett, szívesen adom. Ajándékul kaptam egy fantasztikus illatú füstölőt. Úgy búcsúzott ha esetleg szétnyílna a lánc se keseredjek el, menjek vissza hozzá és szívesen segít. Elmondhatom: találkoztam egy fantasztikus, jóindulatú emberrel. Izzadva, gyengén, de hazaértem, úgy éreztem pont ekkora utat bírt el a szervezetem. Apusnak és a nagymamámnak nagyon teszett az új ékszerem. Elmeséltem miként jártam, mire apa megszólalt: "Téged az Isten küldött oda." Én is így érzem. bár még mindig olyan hihetetlen. Apa igazán örült, mert egy nagy próblémám megoldódott, hát ki szerette volna fizetni a láncot. Mire mondtam neki ne tegye, ha jót akar én annyira szeretem a Benedict-es pólómat, hogy rendelni szeretnék még egyet. Az ára egyébként szállítással együtt annyi, mint a lánc. Apus azt mondta rendelhetek pólót, állni fogja, a láncot meg viseljem egészséggel. Ilyen fantasztikus élményben volt ma részem s roppant boldog vagyok. Smile Nektek is hasonlóan nagy örömöket kívánok!

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Hétf. Okt. 17, 2011 12:50 am

    Oké Eranett! Csak a Te kedvedért:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Tumblr_lsz0oevbfh1qftq4n
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Vas. Okt. 16, 2011 10:11 pm

    De szomorú ez a tekintet. De szép!Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Okt. 16, 2011 3:35 pm

    Hogy a mai napban is legyen valami szép:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Tumblr_lt5t7z5ND01qfkaqso1_r1_400
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Szomb. Okt. 15, 2011 9:28 pm

    Kedves Sil!

    Nekem is lejött, és már meg is néztem! Köszönöm én is. Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 15, 2011 11:06 am

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Tumblr_lt4et4j99G1qiuxpuo1_500

    - John! Attól, hogy felnéz és felfelé mutogat még nem lesznek emelkedett gondolatai.



    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Tumblr_lt4bluwIrd1qewsw4o8_250

    - Az élet szép. sunny
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Okt. 15, 2011 10:10 am

    Kedves Sil!
    Neked köszönhetően megnéztem a Sherlock első részét újra magyarul, ezúttal reklámok nélkül. Sikerült már minden szinkronhanggal megbarátkoznom. Smile Nagyszerű élmény volt ismét. Benedict Cumberbatch olyan finom eleganciával mozog, hogy az csak na! Nagyon dögös. (Már megérte megvenni annó a nagyképernyős tévét.) Apa is nagyon kedveli, azt mondta tehetséges srác. Smile Szívós munka apámat Holmes rajongóvá tennem, de már haladok. Sőt, atyám ma azt is kijelentette, ha más szerepben játszik Benny abban is megnézné, hisz jó színész. Már pedig játszik és még fog is. Hm, szép az élet. Smile

    Kellemes estét kíván: Sherlockextra, http://sherlock.extra.hu
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Okt. 14, 2011 2:28 am

    SherlockExtra, ez a kép nagyszerű. Nekem ezek a képek tetszenek, és persze a már belinkelt kép a kedvenc képeknél.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 47441658


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 61957414

    Mondjuk ez a kép itt nagyon hasonlít a kedvencemhez, csak egy picit más a tekintete.

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Okt. 13, 2011 3:55 pm

    Jaj, de cuki:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Tumblr_lszwklSmxx1qe817io1_500

    Imádom.

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 11 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 4:05 am