Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Vas. Júl. 10, 2011 8:05 am

    terjeszkedünk szép csöndben terjeszkedünk:D
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Júl. 10, 2011 7:55 am

    dancingman88 írta: egy másik haveromat is meggyőztem hogy ez nagyon jó sorozat:D meg is nézi Very Happy

    Én kettőt is meggyőztem, Smile vagyis egyiknek küldtem videókat, és megtetszett neki, ő biztos megnézi. A másiknak is mutattam videókat, és ő is meg fogja nézni. És egyik sem Holmes rajongó.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Vas. Júl. 10, 2011 7:49 am

    én is a héten pörgettem ki, egy másik haveromat is meggyőztem hogy ez nagyon jó sorozat:D meg is nézi Very Happy
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Júl. 10, 2011 7:47 am

    Én is tűkön ülök. Most néztem újra két részt, mindjárt jön a harmadik.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Vas. Júl. 10, 2011 6:50 am

    bár már játszanák a filmeket.. XD alig bírom kivárni:D
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Júl. 10, 2011 3:23 am

    Az egyik képen egy nő, aki Martin F. mellett áll, olyan arcot vág, mint aki savanyú kávét ivott Smile Vagy valami nagyon rosszat. Egy percig csak.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Júl. 10, 2011 1:54 am

    Még pár forgatási kép (de csak a szereplők érkezéséről, mert egy épületben forgattak bent):
    http://www.flickr.com/photos/mugim0e/sets/72157627024008001/

    És egy interjú Benedicttel a Tinker, Tailor kapcsán:
    http://www.dailymail.co.uk/home/moslive/article-2012212/Tinker-Tailor-Soldier-Spy-Benedict-Cumberbatch-fulfilling-acting-dream.html
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Júl. 07, 2011 10:47 am

    esztertoth13 írta:Ezek a képek a kedvenceim, kár, hogy nincs belőlük több Smile
    Dehogynincs több Wink :
    http://benedictcumberbatch.co.uk/chris-mcandrew-photoshoot/
    Szerintem mindegy, hogy rövid vagy hosszabb a haja, csak göndör legyen. Igaz, kopaszon is bejön (még a Frankensteinben is Razz ), de nem szeretem, amikor lezselézi a haját.

    Pár rajongónak sikerült egészen jó képeket csinálnia a cardiffi forgatáson, és leírták a jelenetet is, amit forgattak. Szóval vigyázat, spoiler:
    Ezek itt a képek, nagyrészt a próbáról (azért vannak a saját ruhájukban):
    http://www.flickr.com/photos/alun_vega/sets/72157627015649039/
    Magát a jelenetet már sötétedés után vették fel:
    Spoiler:
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Csüt. Júl. 07, 2011 8:43 am

    Megnéztem a pilot-ot, és nem is zavart, hogy nincs hozzá magyar felirat, de az angolnak örültem. Meg nagyjából azt mondták, amit a véglegesben, amit nem, azt meg le tudtam fordítani, vagyis értettem.

    Spoiler:
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Júl. 07, 2011 3:32 am

    dancingman88 írta:nem tudom eldönteni hogy ennek a fickónak a rövid vagy a dúsabb haj áll e jobban..

    Ha szép lennék - ami nem vagyok - azt mondanám én állnék neki jól. Very Happy
    és igen, a tök jó dolog. Wink
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Csüt. Júl. 07, 2011 3:26 am

    nem tudom eldönteni hogy ennek a fickónak a rövid vagy a dúsabb haj áll e jobban.. mind a kettő tök jó XD
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szer. Júl. 06, 2011 11:59 pm

    Ha nem gond, lenne még pár olyan kép, amilyet már betettem. Ezek a képek a kedvenceim, kár, hogy nincs belőlük több Smile

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Scaled.php?server=195&filename=18578497


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Scaled.php?server=813&filename=53845549
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szer. Júl. 06, 2011 10:40 pm

    Én is megnéztem a képeket, és igen, az a szoba nemcsak túl meleg tónusú, de túl tágas is, és a boltív se illik oda. Jó, hogy a taxis részt teljesen másképp vették fel, tetszik a kameramozgás. Ahogy rájön Sherlock, mi is történt, ahogy összeáll a kirakós, szinte mi is látjuk. A kamra megmutatja, mire gondol, beszélnie sem kell, mindenki tudja, mi történt. A nézőben is lassan összeáll a kép, mintha együtt gondolkodnánk vele.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szer. Júl. 06, 2011 9:48 pm

    Megnéztem az összehasonlítást amit Sil linkelt be és nagyon durva különbségek vannak XD most már tényleg le kell vadásznom azt a pilotot Smile a végleges verzió egyértelműen jobb lett
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szer. Júl. 06, 2011 10:05 am

    Sil írta:Esztertoth: ezek a képek nekem is a kedvenceim közé tartoznak. Smile
    A portré alapja meg szerintem egy screencap abból a jelenetből, amikor a 3. epizódban Molly elviharzik, és Sherlock nem érti, hogy mi rosszat mondott.

    Igen, kösz Smile Mikor nézelődtem, ráakadtam, és beugrott, de az nem, hogy ez épp akkor van. Nagyon jó festmény, annyira jó, hogy azt már el se mondhatom.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Júl. 06, 2011 9:59 am

    Esztertoth: ezek a képek nekem is a kedvenceim közé tartoznak. Smile
    A portré alapja meg szerintem egy screencap abból a jelenetből, amikor a 3. epizódban Molly elviharzik, és Sherlock nem érti, hogy mi rosszat mondott... Nézd csak:
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Sherlock2

    Ha kell valakinek a pilot epizód, szóljon nekem priviben. Wink (Viszont magyar felirat ehhez nincs sajnos.)
    A pilot-ban tényleg az éttermi jelenet a legjobb, meg hogy hamarabb rájön a megoldásra. De Mycroft nagyon hiányzik, és az egész sokkal kidolgozatlanabb, kezdetlegesebb. És igen, a 221b túl viktoriánus és túl piros, Sherlock pedig majdhogynem egyetemistának néz ki, a farmer az már túlzás... Itt van egy angol nyelvű összefoglaló sok képpel, itt pedig az apró részletek összehasonlítása az első epizóddal. (Egyébként érdekesség, hogy az étterem, ahol John és Stamford ebédelnek a pilotban, az a Criterion, pont mint a könyvben - ugyanis létezik még ma is, de nagyon elit hely -, de a modern verzióba jobban illik az a változat, amikor csak kávét isznak a padon Criterion feliratú papírpohárból...)
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szer. Júl. 06, 2011 6:03 am

    hmm.. kicsit fura lenne ha egy pasiról kéne kedvenc képet mondanom:D:D szóval ez a tiszt a tietek:D
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szer. Júl. 06, 2011 5:58 am

    A pilot is fent van youtube-on, azt hiszem, én ott akadtam rá. Nekem a szoba nem tetszett benne. De a képekről: a ti kedvenceitek?
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szer. Júl. 06, 2011 4:28 am

    minden csak a mi fantáziánk és képzeletünk kérdése Razz Gyakorlom majd a beszédemet az Oscarra , hmm kinek köszönjem meg előbb , magamnak mert király vagyok vagy a szüleimnek? hmm... nehéz kérdés lol!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Júl. 06, 2011 4:21 am

    Nagyon fantáziadúsak vagyunk. Még egy kicsit simítunk a témán és nem csak a brit Conan Doyle társaság nevez ki minket tiszteletbeli tagjává, de garantált az irodalmi Nobel-díj és pár filmes Oscar Very Happy
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szer. Júl. 06, 2011 4:18 am

    ha már nagyon drámaira akarnánk csinálni akkor egy tankhajón küzdenek meg ami persze felrobban és nem tudni hogy melyikük élte túl watson pedig meg a partiőrséggel utánuk és tátott szájjal nézi a robbanást, és mondjuk sherlock kabátját eléje sodorja a víz XD
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty A végső leszámolás

    Témanyitás by Admin Szer. Júl. 06, 2011 3:21 am

    Én már láttam és nagyon izgalmas volt. Ráadásul több szereplő volt nem csak Sherlock és Moriarty. Meg ott volt a feszült hangulat is. Szóval:


    Bemásznak egy konyhai mosogatóba és megküzdenek. A vesztest ledarálja a konyhamalac. Very Happy

    Bocs, nem így volt, de ha én rendezném... Razz
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szer. Júl. 06, 2011 3:00 am

    Igazából megnézném Sherlock és Moriarty nagy összecsapását azt hogyan tudnák megcsinálni Very Happy esetleg összeverekednek egy hatalmas vízi-parkban? Very Happy:D
    Thriwien
    Thriwien


    Hozzászólások száma : 12
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 04.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : A monitor előtt.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Thriwien Szer. Júl. 06, 2011 2:11 am

    dancingman88 írta:uhh.. tényleg.. nem baj várjuk:D

    Tűkön ülve, centit vágva. Very Happy
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szer. Júl. 06, 2011 1:30 am

    uhh.. tényleg.. nem baj várjuk:D

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 28 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 20, 2024 6:47 am