Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Thriwien
    Thriwien


    Hozzászólások száma : 12
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 04.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : A monitor előtt.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Thriwien Szer. Júl. 06, 2011 1:28 am

    dancingman88 írta:köszi szépen Very Happy ez jól hangzik Very Happy megpróbálom beszerezni Very Happy

    Szívesen, mondom, egy próbát megér! Wink
    Meg valamivel el kell csapni még a hátralévő időt a 2. évadig. Rolling Eyes Laughing
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szer. Júl. 06, 2011 12:17 am

    köszi szépen Very Happy ez jól hangzik Very Happy megpróbálom beszerezni Very Happy
    Thriwien
    Thriwien


    Hozzászólások száma : 12
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 04.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : A monitor előtt.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Thriwien Szer. Júl. 06, 2011 12:09 am

    dancingman88 írta:annyit hallottam már erről a pilotról mesélnétek nekem egy kicsit mert ez kimaradt az életemből szégyen szemre.. Embarassed

    Hát akkor megpróbálom összefoglalni neked, de szigorúan csak spoilerban. Kattintás csak saját felelősségre! Cool
    Spoiler:
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Kedd Júl. 05, 2011 11:41 pm

    annyit hallottam már erről a pilotról mesélnétek nekem egy kicsit mert ez kimaradt az életemből szégyen szemre.. Embarassed
    Thriwien
    Thriwien


    Hozzászólások száma : 12
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 04.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : A monitor előtt.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Thriwien Kedd Júl. 05, 2011 11:38 pm

    Anyám, ezek a képek marha jók!!! affraid Embarassed Még több ilyet! Feldobták a napomat. Very Happy
    Amúgy a témába vágóan: tegnap végre sikerült megnéznem az eredeti pilotot. Hát mit ne mondjak, nem voltak a helyzet magaslatán vele (pl. a lakás nagyon nem illet szerintem a történetbe) és másfél órás mérföldeket ráver, de pl. a humor az ott is baromi jól el volt találva. Benedict pedig sokkal emberibbnek játszotta el Sherlockot, ami külön tetszett, de valahogy azért nem volt még annyira kiforrott.
    Egyébként meg, de ezt inkább spoilerbe írom, hátha olyan is olvassa, aki nem látta.
    Spoiler:
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Júl. 05, 2011 11:11 pm

    dancingman88 írta:Freeman-el pedig kifejezetten remek párost nyújtanak, a köztük lévő párbeszéd szórakoztató nagyon Very Happy

    Igen, a humorossága amit megfogott. Jókat viccelődnek az első rész végén is. A poénok és a köztük lévő hangulat számomra könnyedebbé teszik a sorozatot, ami tetszik.


    A hozzászólást esztertoth13 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 06, 2011 9:52 am-kor.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Júl. 05, 2011 11:09 pm

    Kedvenc kép? Nehéz kérdés Smile Ilyen jó képeim, amiket itt látok nincsenek sajnos. De lássuk csak, Benedict-ről ezek tetszenek:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 96984226

    Aztán még egy, de van még egypár Smile :

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Scaled.php?server=198&filename=66189337

    Sherlock-ról pedig ez az, ami megfogott. Nem kép, vagyis egy portré:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Scaled.php?server=535&filename=23592627
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Kedd Júl. 05, 2011 11:08 pm

    Freeman-el pedig kifejezetten remek párost nyújtanak, a köztük lévő párbeszéd szórakoztató nagyon Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Bennedict

    Témanyitás by Admin Kedd Júl. 05, 2011 3:08 pm

    Sil írta:
    LOL... Laughing Nem lenne egyszerűbb, megnéznéd az egészet az elejétől? Wink Az a jelenet pl még ütősebb, ha ismered az előzményeket, mert vannak benne visszautalások.

    De-de. Csak tudod, pont a Jeremy Brett féle Holmes-szal jártam úgy, hogy az angol verziójába csak jóval később néztem bele, mint a magyarba, ám lebilincselt úgy is. Gondoltam a BBC-nél nem követem el ezt a hibát. Kíváncsiságból fordítva kezdtem. Tudom, hogy magyar felirat van a fileokon amiket javasoltál, de érdekelt a történet ismerete nélkül is felfedezem-e Sherlockot, anélkül, hogy lekötné az agyam az olvasás. Azt már írtam egyszer priviben és mailen, hogy amikor magányosan koncentrál nagyon ott van, de most láttam más szituációkban is Holmesként. Szuper a srác!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Júl. 05, 2011 12:55 pm

    Nektek melyik a kedvenc képetek róla?

    Nekem Sherlockról ez:
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Ben13
    (Igaz, ez egy forgatási kép, valaki magyaráz valamit Bennek, ő meg bólogat. De itt annyira Sherlockos, ahogy koncentrál, és imádom a szemeit... Embarassed )

    Benedictről meg ez (katt rá a nagyobb méretért):
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Th_ben05
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Júl. 05, 2011 12:06 pm

    SherlockExtra írta:Anyám! Belenéztem a Youtube-on egy Sherlock jelenetbe...
    LOL... Laughing Nem lenne egyszerűbb, megnéznéd az egészet az elejétől? Wink Az a jelenet pl még ütősebb, ha ismered az előzményeket, mert vannak benne visszautalások. (Pl nem olyan sokkal korábban összeveszik Sherlock Johnnal, épp amiatt, mert Sherlock kifejti, hogy miért nem törődik az áldozatokkal... és aztán igen hamar kiderül, hogy mégsem annyira érzelemmentes, mint amilyennek mutatja magát. Wink )

    SherlockExtra írta:A szöveget nem mindig értettem nagyszerűen primitív angol tudásom folytán, ám az tény, hogy ez a pasi kegyetlenül jól elhozza Holmes karakterét. Very Happy Imádom.

    Amit küldtem linkeket, ahhoz a verzióhoz van magyar felirat is. Wink
    És igen, nagyon jól hozza a karaktert, mi is imádjuk. Very Happy Egészen apró rezdülésekkel képes játszani, pl az egyik kedvencem az a reakciója, amikor a Blind Banker-ben Sebastian elmondja, hogy mennyire utálták az egyetemen, és egy pillanatra látszik Sherlockon, hogy ez bántja. Meg az első epizód végén, amikor a gyilkossal beszélget, van egy rész, amikor az orra mellett egyetlen kicsi izom megremeg...
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 04, 2011 11:30 pm

    Sil írta:Esztertoth, kicsit átszerkesztettem a hozzászólásodat, legyetek szívesek, legalább Moriartyval kapcsolatban használjátok a spoiler tagot.

    Rendben, bocsi a figyelmetlenségért. A gombot már ismerem, egyszer, mikor nézelődtem a gomboknál, rátaláltam. De csak egyszer, számomra jól el van rejtve. Mostantól majd figyelek.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Ez nem hanta. Ez bla-bla-bla

    Témanyitás by Admin Hétf. Júl. 04, 2011 6:20 pm

    Anyám! Belenéztem a Youtube-on egy Sherlock jelenetbe... ok, ott volt Moriarty meg.. de ne lőjjünk poént. A szöveget nem mindig értettem nagyszerűen primitív angol tudásom folytán, ám az tény, hogy ez a pasi kegyetlenül jól elhozza Holmes karakterét. Very Happy Imádom.



    A hozzászólást SherlockExtra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 05, 2011 3:08 pm-kor.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Júl. 04, 2011 10:02 am

    Esztertoth, kicsit átszerkesztettem a hozzászólásodat, legyetek szívesek, legalább Moriartyval kapcsolatban használjátok a spoiler tagot. (Hozzászólás írásakor az "Others" gombot lenyitva lehet elérni.) Moriarty kiléte talán az egész sorozat legnagyobb meglepetése, ne lőjétek le a poént azok számára, akik még nem látták.

    dancingman88 írta:Igazából aggódok egy kicsit nem tudjátok hogy Freemannel most mi a helyzet? Mert megcsinálja ezt az évadot de aztán Peter Jacksonnal dolgozik a Hobbiton ami kb 3-4 év lesz.. Csak nem lesz lecserélve..
    Dehogy lesz lecserélve, hisz már most is átalakították a Hobbit egész forgatási ütemét úgy, hogy őhozzá alkalmazkodjanak, biztos megoldják. Az viszont elképzelhető, hogy ha lesz 3. évad, az még jobban fog csúszni, ugyanis nemcsak Martin naptára zsúfolt, hanem Benedicté is (sőt).
    Thriwien
    Thriwien


    Hozzászólások száma : 12
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 04.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : A monitor előtt.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Thriwien Hétf. Júl. 04, 2011 9:17 am

    A hobbit tuti nem lesz 3-4 év. Az első filmet jövő decemberben mutatják be, a második részét pedig 2013. decemberében, szóval max. 1-1,5 év még kb. a forgatás.
    Mondjuk a 3. évad miatt ez is aggályos lehet, de reménykedjünk, hogy nem cserélik le. Wink Nem tudnék most már más színészt elképzelni a szerepében. Embarassed

    dancingman88 írta:Igazából aggódok egy kicsit nem tudjátok hogy Freemannel most mi a helyzet? Mert megcsinálja ezt az évadot de aztán Peter Jacksonnal dolgozik a Hobbiton ami kb 3-4 év lesz.. Csak nem lesz lecserélve..
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 04, 2011 9:07 am

    Találtam egy érdekes videót, talán már láttátok. Nem sok, csak 52 másodperc, de nem rossz.



    A hozzászólást esztertoth13 összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 06, 2011 10:15 am-kor.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Hétf. Júl. 04, 2011 4:07 am

    Igazából aggódok egy kicsit nem tudjátok hogy Freemannel most mi a helyzet? Mert megcsinálja ezt az évadot de aztán Peter Jacksonnal dolgozik a Hobbiton ami kb 3-4 év lesz.. Csak nem lesz lecserélve..
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 04, 2011 3:30 am

    dancingman88 írta:igazából ahogy vétet ért ez a rész-- az annyira durva volt mikor elsötétül a kép felkiáltottam: ne mááárr!!
    ez volt mind tavaly októberben aztán megnéztem mikor lesz a második évad 2011. ősz Shocked

    N e is mondd! Annyira kíváncsi vagoyk, hogy azt ki se lehet fejezni. Látni akarom már, hogy éli túl! Előttem remek ötletekkel álltak elő, de már jó lenne tudni, mi lesz.
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Hétf. Júl. 04, 2011 3:17 am

    igazából ahogy vétet ért ez a rész-- az annyira durva volt mikor elsötétül a kép felkiáltottam: ne mááárr!!
    ez volt mind tavaly októberben aztán megnéztem mikor lesz a második évad 2011. ősz Shocked
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 04, 2011 2:38 am

    Tényleg! A végén meg jól elbeszélget magával Smile
    Spoiler:
    Nem semmi fickó, az tuti. De a hangja az tényleg.... fura. Mikor azt mondja, megadtam a számom, azt reméltem felhív... És ahogy kimodnja, hogy Hy.... De itt ijesztő a tekintete:

    Spoiler:
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Hétf. Júl. 04, 2011 2:28 am

    Meg ahogy legelőször megszólítja telefonon keresztül : sexy... na nekem ott leesett Smile
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 04, 2011 2:23 am

    Hogy ez hogy jutott eszébe valakinek Smile Igaz is, most már beugrott. De az a jelenet, mikor otthagyja a számát Sherlock-nak máig megnevettet. Egyszerűen süt róla, hogy "más" Smile
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Hétf. Júl. 04, 2011 2:16 am

    pontosabban tanácsadó bűnöző Very Happy
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Júl. 04, 2011 1:06 am

    dancingman88 írta:Igen tény hogy jól eltalálták de akkor is van a fickóban valami nem hetero, pláne a hangjába, bár a tekintete eléggé ijesztő

    Az őrület és a zsenialitás közel áll egymáshoz, és ő végül is egy bűnözőzseni Smile
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Hétf. Júl. 04, 2011 12:04 am

    Igen tény hogy jól eltalálták de akkor is van a fickóban valami nem hetero, pláne a hangjába, bár a tekintete eléggé ijesztő

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 29 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 10, 2024 12:56 am