Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Szept. 05, 2011 7:31 am

    SherlockExtra: wow, és melyik kép van rajta? Very Happy

    Ma van Velencében a Tinker, Tailor premierje, és Benedict is ott van, ráadásul ismét vörösen. Érdemes szemezgetni Deareje Tumblr-jén a képekből, én most csak Smiley-t és az ő Watsonját linkelem:
    http://deareje.tumblr.com/post/9835788597/smiley-with-his-watson
    Benedict válaszai a sajótájékoztatón:
    https://www.youtube.com/watch?v=UPcC3eSIxtU
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Hétf. Szept. 05, 2011 4:22 am

    Pár perce megjött a Benny-s polóm. Most éli át a mosás gyönyöreit. Nagyon csípem. Haj, szép az élet! Olyan csomagolásba küldték amibe szerintem vissza tudom tenni.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Hétf. Szept. 05, 2011 12:48 am

    Egy képzett, jókedvfokozó pszichiátriai szakember:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lnn9u7MPnD1qg7483o1_500

    - Nos, ne legyenek öngyilkosok! Látják én is milyen életvidám vagyok.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lnnnkjxuBR1qa9a5to1_500

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_ljc73a6sz41qc5c98o1_500
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Szept. 04, 2011 7:33 am

    Sil írta:Egy adag nevetős Benedict

    Hatalmas adag Smile A videó is nagyon tetszett Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Szept. 04, 2011 6:52 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Szept. 04, 2011 6:05 am

    Egy Sherlock forgatási videó, avagy Benedict és a Hülye Járások Minisztériuma Laughing :
    https://www.youtube.com/watch?v=POAdU_QmcgI
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Szept. 04, 2011 5:09 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Szept. 03, 2011 10:41 pm

    Ronnie
    Ronnie


    Hozzászólások száma : 4
    Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 01.
    Tartózkodási hely : Debrecen

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ronnie Szomb. Szept. 03, 2011 9:24 pm

    Két új kép (és van egy cikk is a guardian honlapjáról, csak a fórum engem még nem enged linkelni egy ideig, majd Sil biztos beteszi Smile )
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lqz1sfanyH1qgv28no1_500
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lqz1sfanyH1qgv28no2_500

    Tezszik az a rész az interjúban, mikor a Tinker Tailor forgatásáról beszél és meséli, hogy Tom Hardy hogy bíztatta, hogy üsse meg nyugodtan, erre Ben közölte vele, hogy "Tom, haver, nem az a problémám hogy nem akarlak bántani, hanem hogy nem akarok közben leizzadni". Very Happy
    Ronnie
    Ronnie


    Hozzászólások száma : 4
    Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 01.
    Tartózkodási hely : Debrecen

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ronnie Szomb. Szept. 03, 2011 5:35 am

    Sil írta:
    Egyébként a Van Gogh-os forgatási képekről jut eszembe, az sem lehetett egy könnyű forgatás: télen, egy fűtetlen házban forgatni napos franciaországi jeleneteket...
    Te jó ég, nem is gondoltam volna, hogy ezek a képek a Van Gogh forgatásról származnak... Shocked

    Szóval akkor néha az angolok sem elég edzettek a saját időjárásukhoz Smile De Benny legalább felkészült... kabát, satyek, sál, ahogy kell.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szomb. Szept. 03, 2011 3:18 am

    Sil írta:
    SherlockExtra írta:Aztán elég volt egy köntös...
    Erre mondaná Sherlock, hogy "you see, but you do not observe"... Razz Az nem egy köntös, hanem a kabátja.



    Lett volna egy rajz még a "meséhez" az illett volna az igéző tekintet képhez, de sajnos az a kép túlnagy lett és kitöröltem Sad akkor értelmet nyert volna az egész, de így valóban nem jó, hogy nem töröltem ki a köntös sort... sajnálom
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szomb. Szept. 03, 2011 2:32 am

    nagyon sokoldalú egy fickó az biztosXD
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Szept. 03, 2011 1:52 am

    SherlockExtra írta:Aztán elég volt egy köntös...
    Erre mondaná Sherlock, hogy "you see, but you do not observe"... Razz Az nem egy köntös, hanem a kabátja. (A harmadik epizód végéről, akkor ugyanis nincsen üveg a 221b ablakaiban a robbanás miatt, így hideg van a lakásban.)

    Egyébként a Van Gogh-os forgatási képekről jut eszembe, az sem lehetett egy könnyű forgatás: télen, egy fűtetlen házban forgatni napos franciaországi jeleneteket... (Mint a Sherlocknál az első évad forgatásán, amikor melegvizes palackokkal melengették Benedicték az arcizmaikat, hogy egyáltalán beszélni tudjanak.)
    http://www.hdwarrior.co.uk/2010/04/05/van-gogh-painted-with-words-bbc-docu-drama-filmed-during-december-2009/
    dancingman88
    dancingman88
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 410
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jul. 02.
    Kor : 36
    Tartózkodási hely : számítógép előtt

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by dancingman88 Szomb. Szept. 03, 2011 1:18 am

    nagyon bejött ez a kép:D:D rohadt jóóóVery Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Sherlock Holmes evolúciója

    Témanyitás by Admin Pént. Szept. 02, 2011 6:20 pm

    Sherlock Holmes evolúciója:

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lqp4lpkD6L1qhxi7jo1_500

    Balról-jobbra:

    Sidney Paget Holmes illusztrációja, William Gillette, Basil Rathbone, Jeremy Brett, Vasiliy Livanov, Robert Downey Jr., Benedict Cumberbatch!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Pént. Szept. 02, 2011 6:10 pm

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lqwt4iwAff1r0w7sho1_400

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lqwt4iwAff1r0w7sho2_400

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lqtaveMmdy1qgv28no2_400
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty A mágia

    Témanyitás by Admin Pént. Szept. 02, 2011 5:58 pm

    Sherry Potter:



    Ez a nap is úgy indult, mint a többi...

    Aztán elég volt egy köntös...

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lquvb3hzU71qi29s3o1_500

    meg egy igéző pillantás...

    és beindult a bűnüldözés mágiája

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lqsx97raqB1r26jcko1_400

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Tumblr_lqsx97raqB1r26jcko2_400

    Watson mindezt nem írhatta meg, mert aludt.

    A világban sokminden történik amíg szundizunk. Suspect
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Szept. 02, 2011 6:00 am

    Ronnie: Üdv a fórumon! Very Happy Persze, hogy ismerjük az érzést (nekem már sikerült is pár embert megfertőznöm szerencsére). Razz

    Ha már a Tinker, Tailor szóba került, hoztam belőle egy új részletet (sajnos Benedict ebben most nem szerepel):
    http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=31937
    És van már némi tartalom a hivatalos honlapján is:
    http://www.tinker-tailor-soldier-spy.com/

    SherlockExtra: ó, a To the Ends of the Earth-ben vannak ennél jóval "18-as karikás"-abb képek és jelenetek is, de valóban, igencsak khmm... látványos... sorozat. Razz Nem is beszélve a The Last Enemy-ről...

    Nem tudom, hallottátok-e már azt az igen találó kifejezést Benedict hangjára, hogy "like a jaguar hiding in a cello", de úgy tűnik, a Jaguar (mint autómárka) ismeri, és ki is használja... Benedict ugyanis az új reklámjaik hangja:
    https://www.youtube.com/watch?v=ar9enXOUfBo
    Ezek meg jó hosszú technikai videók (tulajdonképpen tényleg felolvashatná a telefonkönyvet is... Embarassed ):
    https://www.youtube.com/watch?v=1dU9BBvWPRQ
    https://www.youtube.com/watch?v=pVf7dvcIWXI
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Szept. 02, 2011 4:22 am

    Én ahhoz képest hamar láttam, és mennyit, de mennyit vártam! Persze a Sil által berakott képek, és a sok infó segített kitartani, és hamarosan jön a második évad. Very Happy
    Ronnie
    Ronnie


    Hozzászólások száma : 4
    Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 01.
    Tartózkodási hely : Debrecen

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ronnie Pént. Szept. 02, 2011 4:07 am

    SherlockExtra írta:
    Kedves Ronnie!
    Felbukkanásod melengeti a szívemet és tudom Sil-ét is fogja. (Tetszik a profilképed.) Én ugyan sokáig nem tudtam megnézni a sorozatot, de aztán sikerült és mit mondjak: igazán fantasztikus. Egy igazi Holmes rajongót már az első rész lenyügőz. Képtelenség megállni, hogy ne ismételje meg az ember az élményt. Benedict Cumberbatch zseniális színész, és a játékától függetlenül is kellemes látni egy fiatal, jófej színészt modern környezetben Holmes szerepében, Conan Doyle-hoz méltón. Biztos vagyok benne idővel egyre több rajongója lesz hazánkban. Szóval nem vagy egyedül és jósolni lehet, hogy nem is maradsz egyedül. Üdvözlünk a Fórumon! Very Happy

    Köszönöm a kellemes fogadtatást! Very Happy Végül is ahhoz képest, hogy mikor kezdték vetíteni Angliában (tavaly nyár), én is későn találtam rá, de mondjuk olyan szempontból ez szerencse, hogy a második évadra egy picivel kevesebbet kell várnom azokhoz képest, akik rögtön, tévén keresztül látták. Bizony, a Benedict rajongók biztos sokasodnak majd, de mondjuk ebben sokat segítene, ha kicsi országunk kikapcsolná a Cumberbatch-taszító detektorait, mert valahogy úgy észleltem, hogy van ilyenünk Rolling Eyes (kevés olyan anyag van leszinkronizálva, amiben felbukkan). Na de egyre nagyobb projectjei vannak végül is, úgyhogy ez változni fog, reméljük. Wink

    [b]esztertoth13[/b] írta:Igen, ismerős Smile
    Bár én azon kevesek közé tartozom, akik itt a Fórumon ismerték meg
    Benedict-et, és azután lettek a követői. Már nem egyszer adtam hálát
    azért, hogy rátaláltam. Mert kihagyhatatlan élmény, egy új környezetbe
    helyezett Sherlock, akit nem lehet nem szeretni.

    A modern Sherlock tényleg nagy ötlet, bár a viktoriánus kori klasszikus megunhatatlan. Minden esetre ez a verzió valóban új kapukat nyitott és szerintem megnyert a Holmes-történeteknek egy fiatalabb korosztályt is, ami nem elhanyagolható tény.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Szept. 02, 2011 3:01 am

    Ronnie írta:Tavasszal bukkantam rá a BBC Sherlockra és... na de nem is írom le milyen hatással volt rám, gondolom ismeritek az érzést.

    Igen, ismerős Smile Bár én azon kevesek közé tartozom, akik itt a Fórumon ismerték meg Benedict-et, és azután lettek a követői. Már nem egyszer adtam hálát azért, hogy rátaláltam. Mert kihagyhatatlan élmény, egy új környezetbe helyezett Sherlock, akit nem lehet nem szeretni.

    SherlockExtra írta: Igen,
    ezért szeretem én ezt a Fórumot. Weblapos imádatomra színes fotók meg
    remek honlapok

    Ezért szeretem én is, mert egyre színesebb, és rengeteg információhoz juthatok.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 01, 2011 10:00 pm

    Sil írta:kitalálták, hogy Ben pózoljon meztelenül egy bárszéken, egy szál Financial Times-szal. Nos, Benedict nem lacafacázott, ott helyben levetkőzött és megcsinálták a képet. Voltak ott körülötte mások is, de senki nem törődött vele, hogy ott ül egy meztelen pasi... Shocked

    Csak 18 év felett, mert.. na, csak.. csak 18 év felett:

    Spoiler:
    ..ah, és még kötelek is vannak ott...

    Igen, ezért szeretem én ezt a Fórumot. Weblapos imádatomra színes fotók meg remek honlapok, társalgásra kedves hölgyek, élvezkedésre dancingman88 és klassz férfi színészek meztelenül, hab a tortára, hogy itt van Sherlock Holmes korlátalanul. Ez a hely maga a mennyország. Very Happy
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Szept. 01, 2011 9:45 pm

    Kedves Ronnie!
    Felbukkanásod melengeti a szívemet és tudom Sil-ét is fogja. (Tetszik a profilképed.) Én ugyan sokáig nem tudtam megnézni a sorozatot, de aztán sikerült és mit mondjak: igazán fantasztikus. Egy igazi Holmes rajongót már az első rész lenyügőz. Képtelenség megállni, hogy ne ismételje meg az ember az élményt. Benedict Cumberbatch zseniális színész, és a játékától függetlenül is kellemes látni egy fiatal, jófej színészt modern környezetben Holmes szerepében, Conan Doyle-hoz méltón. Biztos vagyok benne idővel egyre több rajongója lesz hazánkban. Szóval nem vagy egyedül és jósolni lehet, hogy nem is maradsz egyedül. Üdvözlünk a Fórumon! Very Happy
    Tisztelettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Ronnie
    Ronnie


    Hozzászólások száma : 4
    Csatlakozás dátuma : 2011. Sep. 01.
    Tartózkodási hely : Debrecen

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ronnie Csüt. Szept. 01, 2011 9:31 pm

    Sziasztok!
    Már egy ideje olvasgatom a hozzászólásaitokat, de még csak most vettem a bátorságot, hogy beköszönjek hozzátok. Komolyan, amíg nem keveredtem erre az oldalra nem is mertem álmodni, hogy ebben az országban van olyan, aki ismeri Benedict nevét (oké, feltételeztem, hogy van, de hogy én senki olyannal nem találkoztam, az biztos Smile). Tavasszal bukkantam rá a BBC Sherlockra és... na de nem is írom le milyen hatással volt rám, gondolom ismeritek az érzést. Azóta belevetettem magam Benedict munkásságába és mondhatom, egy cseppet sem bántam meg a dolgot! Most épp azon puffogok, hogy egyelőre úgy tűnik, hogy nem hozzák be kis hazánkba a Tinker Tailor...-t. Épp olvasom a könyvet, eddig szuper.

    Nos, a lényeg az, hogy nagyon örülök, hogy idetaláltam, jó érzés tudni, hogy nem vagyok egyedül... Wink
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Szept. 01, 2011 8:01 am

    Hát, az a helyzet, hogy az én pólóm még a csomagolásában várja, hogy helyet találjak neki a szekrényben... Embarassed (Szintén helyhiánnyal küzdök...)

    Hoztam egy immár sherlocktalanított Benedictet (mostanában kezdi forgatni a Parade's End c. HBO/BBC minisorozatot, ami az első világháború idején játszódik):
    http://deareje.tumblr.com/post/9663665033/thought-i-should-post-this-one-untagged-photo
    A kép érdekessége, hogy szintén szerepel rajta Bertie Carvel, azaz Sebastian a 2. epizódból (és így mennyivel jobban néz ki, mint abban a szerepben...).

    Nemrég volt szó arról, hogy Benedict mennyire nem szégyenlős, hoztam egy kis bizonyítékot, ami nem ütközik a fórumszabályzatba... Razz Pár nappal ezelőtt felbukkant a neten egy 2008-as cikk, amiben egy fotós mesélt az élményeiről, hogy mennyire szürreális dolog időnként a sztárokat fotózni. Többek közt elmondta, hogy fotózta egyszer Benedictet az Ivy Club-ban, és kitalálták, hogy Ben pózoljon meztelenül egy bárszéken, egy szál Financial Times-szal. Nos, Benedict nem lacafacázott, ott helyben levetkőzött és megcsinálták a képet. Voltak ott körülötte mások is, de senki nem törődött vele, hogy ott ül egy meztelen pasi... Shocked
    A rajongók fantáziája persze rögtön beindult, és addig nem nyugodtak, amíg le nem vadászták ezt a fotót... Razz Íme:
    http://deareje.tumblr.com/post/9669632885/lornasp-bsamedigede-j-sheekey-is-a-fish-and

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 16 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 12, 2024 11:52 pm