Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Május 22, 2011 6:16 am

    Sil írta:Közvetítsek, vagy csak a végén írjam be az eredményt?

    Kérlek, közvetíts.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 22, 2011 6:07 am

    Közvetítsek, vagy csak a végén írjam be az eredményt? Sajnos sehol nem lehet online követni, csak a Twitteren. Viszont ott lesznek kint leghamarabb az eredmények, mert a BBC sem teljesen élőben közvetíti: maga a díjátadó ottani idő szerint 7-kor kezdődik, a közvetítés meg egy órával el lesz tolva. (De persze letöltöm majd magát a műsort is, amint felkerül.)
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Május 22, 2011 5:13 am

    Innét is megy a drukk ezerrel!
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Május 22, 2011 3:50 am

    Sil írta:Nagyon remélem, hogy nem mennek haza üres kézzel... bounce

    Én is Smile Drukkolok, hiszen ez az egyik legjobb modern kori Holmes feldolgozás!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 22, 2011 3:01 am

    Ma este lesz a BAFTA-díjátadó, és Paul McGuigan kivételével mindenki ott lesz, Benedict és Martin is. Nagyon remélem, hogy nem mennek haza üres kézzel... bounce
    3113391
    3113391


    Hozzászólások száma : 23
    Csatlakozás dátuma : 2011. May. 05.
    Kor : 48
    Tartózkodási hely : Tolna

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by 3113391 Szer. Május 18, 2011 9:10 am

    Küldtem privit. Wink

    Köszönöm. Megkaptam.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Május 17, 2011 9:40 am

    Horpika írta:Sil, te vagy a mi jótündérünk! Smile

    Pontosan! Nélküle én sem ismerem meg ezt a nagyszerű sorozatot! Smile
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Kedd Május 17, 2011 9:21 am

    Sil írta:
    3113391 írta:Igen. Megnézném. El tudod küldeni? Vagy hogyan?
    Küldtem privit. Wink


    Sil, te vagy a mi jótündérünk! Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Május 17, 2011 8:54 am

    3113391 írta:Igen. Megnézném. El tudod küldeni? Vagy hogyan?
    Küldtem privit. Wink
    3113391
    3113391


    Hozzászólások száma : 23
    Csatlakozás dátuma : 2011. May. 05.
    Kor : 48
    Tartózkodási hely : Tolna

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by 3113391 Kedd Május 17, 2011 8:18 am

    Sil írta:Ha szeretnéd megnézni, és megfelel feliratosan is, akkor tudok segíteni. Wink Mivel csak három részből áll egyelőre, elég hamar lehet vele végezni - legalábbis az első megnézéssel, utána meg várhatja az ember az őszt és a következő évadot... Razz

    Igen. Megnézném. El tudod küldeni? Vagy hogyan?
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Kedd Május 17, 2011 3:30 am

    Azért nem kicsit lehet most büszke a "fiaira" Moffat Smile :
    http://twitpic.com/4ytvzu#
    (Csak nehogy az legyen megint, mint a National Television Awards-on...
    bár itt azért a többi jelölt sem a "futottak még" kategória, sőt...)
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Május 16, 2011 7:16 am

    esztertoth13 írta:kíváncsian várom, ki lesz Irene Adler, vagy hogy egyáltalán benne lesz-e.
    Mivel ez volt a "három szó" egyike, fura lenne, ha nem lenne benne. De még nem árulták el, ki játssza.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Május 16, 2011 7:12 am

    Ha feltételezem, hogy a Scandal in Belgravia, az eddigiekhez hasonlóan az eredetire épített sztori lesz, kíváncsian várom, ki lesz Irene Adler, vagy hogy egyáltalán benne lesz-e.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Május 16, 2011 6:37 am

    A BBC sajtóközleménye a forgatás megkezdéséről:
    http://www.bbc.co.uk/pressoffice/pressreleases/stories/2011/05_may/16/sherlock.shtml
    A három rész címe:
    Spoiler:
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Május 15, 2011 9:47 pm

    esztertoth13 írta:
    Sil írta: Ezt már egy csomószor megnéztem ma, én is megtaláltam a szökőkutas videó után. Embarassed

    Akkor nem én vagyok az egyetlen, aki rengetegszer megnézte. Meglepő, milyen jól illik hozzá a rózsaszín. Smile

    Egyetértek, és én is soxor néztem meg már Smile
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Május 15, 2011 8:56 pm

    Sil írta: Ezt már egy csomószor megnéztem ma, én is megtaláltam a szökőkutas videó után. Embarassed

    Akkor nem én vagyok az egyetlen, aki rengetegszer megnézte. Meglepő, milyen jól illik hozzá a rózsaszín. Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 15, 2011 9:18 am

    esztertoth13 írta:Itt egy videó. A szöveget hallva rögtön Holmes jutott eszembe.

    https://www.youtube.com/watch?v=J4oQbrLtu7o&feature=related
    Igen, ezt az előbb is linkelted, valóban nagyon találó. Ezt már egy csomószor megnéztem ma, én is megtaláltam a szökőkutas videó után. Embarassed
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Május 15, 2011 7:33 am

    Elsőre? Nem rossz Smile

    Itt egy videó. A szöveget hallva rögtön Holmes jutott eszembe.

    https://www.youtube.com/watch?v=J4oQbrLtu7o&feature=related
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 15, 2011 7:16 am

    esztertoth13 írta:Én viszont elsiklottam felette. Erre hajlamos vagyok. Ahogy újra nézek egy sorozatot, gyakran kiáltok fel, hogy jé, ez is itt volt eddig? Új szokásom, hgoy olvasom a stáblistát, a főcímnél, így rengeteg meglepetés ért. De mivel már észrevettem, ahányszor nézem, észre fogom venni.
    És azt, amikor John odadobja neki a tollat, és Sherlock elsőre elkapja anélkül, hogy odanézne? Wink (Benedictet megkérdezték, hogy ez hányadikra sikerült, és azt mondta, hogy elsőre, de utána újra kellett venniük a jelenetet valamiért, úgyhogy még vagy háromszor próbálkozott, mire még egyszer összejött.)
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Május 15, 2011 6:19 am

    Sil írta: Más. Emlékeztek az Alan Carr-féle interjúra, amikor Benedict mesélt arról, hogy a Trafalgar téri forgatáson pár lány elkezdte követni őket a szökőkútnál? Egy szemfüles rajongó kiszúrta, hogy a lányoknak végül csak sikerült belekerülniük a filmbe

    Én viszont elsiklottam felette. Erre hajlamos vagyok. Ahogy újra nézek egy sorozatot, gyakran kiáltok fel, hogy jé, ez is itt volt eddig? Új szokásom, hgoy olvasom a stáblistát, a főcímnél, így rengeteg meglepetés ért. De mivel már észrevettem, ahányszor nézem, észre fogom venni.

    https://www.youtube.com/watch?v=J4oQbrLtu7o&NR=1
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 15, 2011 6:03 am

    Horpika írta:és újfent megkérdem magamtól: Mikor lesz már ősz? Smile Hál istennek, egyre közelebb van!
    Bizony, egyre közelebb, holnap már forgatnak! Very Happy
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Május 15, 2011 5:09 am

    3113391 írta:Szégyellem, de én ma, nálatok olvastam először erről a színészről és az új sorozatról. Ígéretesnek tűnik, remélem magyarul is láthatjuk majd. A Sherlock Holmes történet minden időben filmezésre csábít, ez nem meglepő. Kíváncsi vagyok.

    Hát, itt rosszat nem is fogsz sem Benedictről, sem Sherlockról hallani! Wink Tény, hogy ritkán fog meg egy film vagy emberke ennyire, itt annyira jó az összhatás - színészek, karakterek, a "kitalálók" - és újfent megkérdem magamtól: Mikor lesz már ősz? Smile Hál istennek, egyre közelebb van!


    Sil, az a három lány már feltűnt nekem, még mondtam is a tesómnak hogy lehet hogy ezek azok! Smile Én is így fordultam volna tuti utána. Aztán meg jött volna a párom... Utánunk! Smile

    Third Star videó nagyon tetszett! Sírni fogok rajta, az tuti!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Május 15, 2011 4:02 am

    3113391 írta:Szégyellem, de én ma, nálatok olvastam először erről a színészről és az új sorozatról. Ígéretesnek tűnik, remélem magyarul is láthatjuk majd. A Sherlock Holmes történet minden időben filmezésre csábít, ez nem meglepő. Kíváncsi vagyok.
    Ha szeretnéd megnézni, és megfelel feliratosan is, akkor tudok segíteni. Wink Mivel csak három részből áll egyelőre, elég hamar lehet vele végezni - legalábbis az első megnézéssel, utána meg várhatja az ember az őszt és a következő évadot... Razz

    Esztertoth: hát igen, Benedict túl fiatal, neki nem adhatják Tahi Tóth Lászlót magyar hangnak, a fiatalok közt meg nem nagyon tudnék mondani ehhez megfelelő orgánummal rendelkező színészt... (Engem sok szempontból egy 30 évvel fiatalabb Alan Rickman-re emlékeztet egyébként.)

    Más. Emlékeztek az Alan Carr-féle interjúra, amikor Benedict mesélt arról, hogy a Trafalgar téri forgatáson pár lány elkezdte követni őket a szökőkútnál? Egy szemfüles rajongó kiszúrta, hogy a lányoknak végül csak sikerült belekerülniük a filmbe:
    https://www.youtube.com/watch?v=CnY3fVy5PEo
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Május 15, 2011 1:22 am

    Kíváncsiság érthető. Smile Szerintem, ha belenézel, azonnal megtetszik. Én is itt hallottam a színészről és az új feldolgozásról, és nagyon örülök, hogy nem maradtam le róla. Jó lenne magyarul is, igen, de őszintén szólva nem tudom, ki lenne megfelelő Sherlock szinkronhang. Smile
    3113391
    3113391


    Hozzászólások száma : 23
    Csatlakozás dátuma : 2011. May. 05.
    Kor : 48
    Tartózkodási hely : Tolna

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by 3113391 Szomb. Május 14, 2011 9:18 pm

    Szégyellem, de én ma, nálatok olvastam először erről a színészről és az új sorozatról. Ígéretesnek tűnik, remélem magyarul is láthatjuk majd. A Sherlock Holmes történet minden időben filmezésre csábít, ez nem meglepő. Kíváncsi vagyok.

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 35 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 12, 2024 4:31 am