Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Aug. 21, 2011 6:19 am

    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Aug. 21, 2011 3:59 am

    Én most sírva röhögök!!! "Hogy szorulhatott ebbe a fejbe zérónyi értelem?" És az a nézés hozzá! Váháháááááá! Smile Köszönöm, remek délutánt szereztél nekem Sherlockextra! cheers cheers cheers
    Méééég!

    A drága jó felügyelő Úr! Smile Remélem lesz sok jelenete a második hármasban is. Mekkora lenne valami hasonló közte és Sherlock között, mint a Hat Napóleonban! De tetszene! (és persze további Anderson és Donovan poén sem ártana)
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Hirdetés

    Témanyitás by Admin Vas. Aug. 21, 2011 3:33 am

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Tumblr_l7l6njeCHb1qa93sio1_500

    - Néha drogozom.

    - Hát Holmes...Én is.

    - Király! Nézzük meg a tűnyomokat!

    Miért lennél tűpárna? Élj egészen! Mondj nemet a drogokra!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Aug. 21, 2011 3:22 am

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Tumblr_ligt6smcQG1qewsw4o1_500

    - Hogy szurulhatott ebbe a fejbe zérónyi értelem?

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Tumblr_lf5hngEcQg1qfrtzuo1_500

    - Nyugi Sherlock! Lestrade nem komolyan mondta, hogy kijavítja a relativítás elméletet.

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Tumblr_lfkkckEx5E1qddbdjo1_500
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Aug. 21, 2011 3:17 am

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Tumblr_lg7rlo8lT61qd95iko1_500

    - Nem bírom magában Lestrade, hogy ET-set sem játszhatunk, mert vagy így mutatja két ujját vagy szitkozódva a középsőt lengeti...
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Aug. 21, 2011 2:20 am

    Spoiler:
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Aug. 20, 2011 9:05 pm

    SherlockExtra írta:
    Spoiler:
    Spoiler:
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty II. rész

    Témanyitás by Admin Szomb. Aug. 20, 2011 11:22 am

    Oké, mindjárt leírom egy spoilerban, hogy mit nem értettem. De kérlek ne úgy vegyétek, hogy kekeckedek, mert igazán nagyon odavagyok a sorozatért, még most is a hatása alatt állok. Meg jó, hogy kis ideje fájdalomcsillapító segít nekem, de a nagy fájdalmaim után biza kell pár hét az agyamnak, hogy visszazökkenjen a rendes kerékvágásba, meg késő este nézem, így az is lehet, - sőt a legvalószínűbb, - hogy én értelmeztem rosszul valamit és akkor nagyon örülnék ha kijavítanátok abban amit furcsának találok a második rész kapcsán....
    Spoiler:
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Aug. 20, 2011 10:22 am

    A németektől letölthetők hivatalos háttérképek és egy képernyővédő is:
    http://www.sherlock-bbcgermany.de/downloads.php
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Aug. 20, 2011 6:39 am

    Nahát, a német verzió egész jó lett. Én sosem szoktam elégedett lenni a szinkronhangokkal, vagyis mostanában nem vagyok az, de ezek tetszenek. A magázás pedig remélhetőleg eltűnik a magyarban, és milyen jó lenne már látni a magyar verziót!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szomb. Aug. 20, 2011 6:19 am

    Én is örülök, hogy tetszett nektek. Smile És igen, van még mire várni, még ha kissé hosszúra is nyúlik ez a várakozás: ezek 90 perces epizódok, tehát nagyjából annyi munka van velük, mint egy-egy mozifilmmel, nem is beszélve arról, hogy közben a színészeknek van más dolguk is, Benedictnek pl újabban igencsak be van táblázva az ideje, és Martinnak is akadt ugye némi elfoglaltsága Új-Zélandon... Wink De lassan elkészül az újabb három rész: jövő hét közepéig tart már csak a forgatás, utána meg elvégzik az utómunkálatokat, és szerintem van rá reális esély, hogy decemberben már képernyőre kerüljön az első epizód. Very Happy És nem is akármilyen epizódok lesznek, ugyanis talán a legismertebb három történetet dolgozzák fel ezúttal: a Botrány Csehországbant, A Sátán kutyáját és A végső problémát.

    SherlockExtra: mi volt az a logikai hiba? Tulajdonképpen a második epizód az, ami valamivel gyengébb a többinél, elsősorban a rendezésnek köszönhetően (pedig Euros Lyn egyébként elég neves rendező), de meglátszik rajta az is, hogy ezt nem Gatiss vagy Moffatt írta.

    Hoztam néhány szinkronizált verziót, hogy hangzik a sorozat különböző nyelveken:
    Németül (ők jól eltolták a szinkront, náluk ugyanis Sherlock és John végig magázza egymást):
    https://www.youtube.com/user/polyband?v=ofG0IIFe5rc
    Angol, francia, orosz és spanyol verzió ugyanabból a jelenetből:
    https://www.youtube.com/watch?v=5s8V-RqBxEQ
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Szomb. Aug. 20, 2011 5:35 am

    Még egyszer nagyon köszönöm én is Sil-nek! Smile
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Szomb. Aug. 20, 2011 5:29 am

    Kedves Horpika!
    Köszi a választ! Tényleg nehéz lesz nem folytatni, de most muszáj abbahagynom Wink Szóval akkor itt is lehet mindig várni a következőt? Egyébként tényleg nagyon jó volt. Modern, meg minden, de azért az alap dolgok jól előjönnek. És ez a Benedict fiú tényleg egy harmadik változata S. H.-nak. Nem utánozza az első kettőt, lehet, hogy a mai modern világunk miatt érzem másnak. Bocsánat, rég voltam iskolás, nem tudom úgy kifejezni magam ahogy szeretném Embarassed
    Egyébként a Mycroft szerepét játszó színészt is még csak az "Angolkák" sorozatban láttam eddig. Very Happy
    Utánanéztem, hogy letölthetném a Jeremy-s Holmes-okat is. De ha ledarálom mindet egyszerre, akkor itt már sajnos nincs következő rész amire várni lehet Sad Szóval haladok a TV-vel(Story 4 és az AXN CRIME)Húzom ameddig csak lehet.(Most kezdtem a nyáron, szóval még 1-2 hónapig eltart szerintem. Bocsi, hogy hosszú voltam.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szomb. Aug. 20, 2011 4:04 am

    Eranett írta:Kedves Sil!

    Lejött, reggel óta most!!! Azt kérdezem még, hogy ez a 3 rész van eddig? Vagy még forgatják? Bocsi, de még nem volt időm mindent elolvasni, tehát ha volt már szó erről itt,akkor elnézést, de oda még nem jutottam Wink

    Ezt a három részt pedig beosztom! Nem minden jót egyszerre Laughing

    Eranett, ha nem baj, válaszolok. Smile

    Eddig ez a három van, és készül jelenleg még három rész. Egyiket talán karácsony környékén mutatják be, a többi jövő év elején. Eddig legalábbis ennyit tudunk róluk. Ami meg a beosztásról : Ha megnézed az elsőt, nem fogod tudni csak úgy nézetlenül hagyni a másik kettőt. (Saját tapasztalat) Smile
    Eranett
    Eranett
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás dátuma : 2011. Aug. 16.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Eranett Szomb. Aug. 20, 2011 3:33 am

    Kedves Sil!

    Lejött, reggel óta most!!! Azt kérdezem még, hogy ez a 3 rész van eddig? Vagy még forgatják? Bocsi, de még nem volt időm mindent elolvasni, tehát ha volt már szó erről itt,akkor elnézést, de oda még nem jutottam Wink

    Ezt a három részt pedig beosztom! Nem minden jót egyszerre Laughing
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Pént. Aug. 19, 2011 11:50 pm

    Sherlockextra, örülök hogy neked (is) tetszett! És mi a véleményed a végéről? Mert én azóta rágom a kefét! Wink És a logikai hibát ha tényleg az, fejtsd ki, érdekel! Smile
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Pént. Aug. 19, 2011 11:02 pm

    Halihó!


    Hát volt egy egész estém a BBC Sherlock sorozatával. Nagyon király, nem lehet nem élvezni, izzig-vérig izgató krimi. Örülök, hogy éltek azzal az egyéb klassz Sherlock alkotásoknál tapasztalható "hagyománnyal", hogy Holmes első felbukkanása különleges, extrém legyen. Benedict zseniálisan alakítja Sherlock-ot. A cselekmények fordulatosak, Holmes figurája mesterien kidolgozott és az írók dicséretére szolgál, hogy más karakterek is elég érdekesek. (Mintha a második részben láttam volna egy apró logikai hibát, ami azért a cselekmény vonalát nem befolyásolta, de mivel későn néztem, nem akarom elsietni a véleményformálást, lehet, hogy csak rosszul értettem - meg úgyis megnézem újra a sorozatot.) Tetszett, hogy volt humor is az egészben. Szépen kifejtették rendőrségi tanácsadónk miként vonta le a következtetéseit. Igazából vallom, hogy Holmes a saját korában a legkiemelkedőbb és a leginkább odavalóbb, de ez a modernizálás is egész üde és sikeres. Látszik, hogy rengeteg gondolkodás meg munka áll minden epizód mögött. Örömteli, hogy megszületett. Izgatottan várom a folytatást, főleg azok után ahogy véget ért a harmadik rész... Köszönöm szépen Sil!
    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Pént. Aug. 19, 2011 1:25 pm

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Sherlock_bbc_image_02_Benedict_Cumberbatch-419x600



    Huh, a mindenit! Most néztem meg a BBC sorozat első részét. Ez valami határtalanul izgalmas és vérpezsdítő alkotás. A Granada sorozatból Moriarty szavaival tudnám csak jellemezni: "Valóságos intellektuális gyönyör", amire Conan Doyle is büszke lehet. Bocs, de most mennem kell, még vár rám két rész. Very Happy
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Pént. Aug. 19, 2011 12:45 am

    Jajj, az Oldman-os kép, jaaaj. Ő is egyike az állandó kedvenceimnek, nem is tudom, mióta. De várom ezt a filnet (is)!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Aug. 18, 2011 7:38 pm

    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Csüt. Aug. 18, 2011 5:59 pm

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Tumblr_lmqw1vscr41qh87je

    Wahhh, ez de állat!
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Aug. 17, 2011 7:50 pm

    Sil írta: Wow... ma pedig a cardiff-i repülőtéren, egy Boeing 747-es fedélzetén... több mint 70 statisztával...

    Én most hagy ne írjak semmit! A Fórumszabályzat szerint tilosak a túlerotikus üzenetek... Embarassed
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Szer. Aug. 17, 2011 7:25 pm

    Sil írta:
    Sil írta:Már csak egy hét van hátra a filmezésből... De vajon mit keresnek a St Athan-i katonai bázison?
    Wow... ma pedig a cardiff-i repülőtéren, egy Boeing 747-es fedélzetén... több mint 70 statisztával... Shocked
    statiszta akarok lenni egy Boeing gépen! Wink
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Aug. 17, 2011 7:16 pm

    Sil írta:Már csak egy hét van hátra a filmezésből... De vajon mit keresnek a St Athan-i katonai bázison?
    Wow... ma pedig a cardiff-i repülőtéren, egy Boeing 747-es fedélzetén... több mint 70 statisztával... Shocked
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Aug. 17, 2011 10:07 am

    Már csak egy hét van hátra a filmezésből... De vajon mit keresnek a St Athan-i katonai bázison?

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 19 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Ápr. 27, 2024 9:20 am