Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+6
ssilvanus
Noondarkly
esztertoth13
Horpika
EdinaHolmes
Sil
10 posters

    Jonny Lee Miller (Elementary)

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Csüt. Jún. 14, 2012 9:53 am

    esztertoth13 írta:Olvastam valami ilyesmit. Nem könnyű, hogy Született feleségek is zár, aztán a House is... Amúgy nekem is a rövidsége ugrott be. És tényleg ritkán látok brit sorozatokat a TV2-n, nem is reméltem, hogy leadja a Sherlockot.
    De az RTL Klubon pl simán el tudnám képzelni, pl 3-3 egymást követő hétvégén...
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Csüt. Jún. 14, 2012 9:42 am

    [quote="Sil"]
    Horpika írta:Plusz valószínűleg a House utódját keresik, a Sherlock meg ehhez túl rövid...

    Olvastam valami ilyesmit. Nem könnyű, hogy Született feleségek is zár, aztán a House is... Amúgy nekem is a rövidsége ugrott be. És tényleg ritkán látok brit sorozatokat a TV2-n, nem is reméltem, hogy leadja a Sherlockot.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Noondarkly Csüt. Jún. 14, 2012 9:32 am

    House utódjának azért nem nevezném EZT... JLM ide vagy oda... eh, nem akarok dühöngeni Sad
    Brit sorozat bezzeg az összes Austen, az le van adva. Ez miért nem???????
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Csüt. Jún. 14, 2012 6:15 am

    Horpika írta:Feltételezem, mert amcsi sorozat. Brit sorozatokat ritkán adnak. Kár! Sad
    Plusz valószínűleg a House utódját keresik, a Sherlock meg ehhez túl rövid...
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Horpika Csüt. Jún. 14, 2012 5:53 am

    Noondarkly írta:Hát ez módfelett érdekes... mármint, hogy a JLM-es változatra feni a fogát a TV2. A Sherlock-ra miért nem?! Érthetetlen. A világ legtutibb minisorozata... Nem mondom, hogy nem örülök az Elementary-nek, de a Sherlock többet érdemelne, na. Sad


    Feltételezem, mert amcsi sorozat. Brit sorozatokat ritkán adnak. Kár! Sad
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Noondarkly Szer. Jún. 13, 2012 7:58 pm

    Hát ez módfelett érdekes... mármint, hogy a JLM-es változatra feni a fogát a TV2. A Sherlock-ra miért nem?! Érthetetlen. A világ legtutibb minisorozata... Nem mondom, hogy nem örülök az Elementary-nek, de a Sherlock többet érdemelne, na. Sad
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Jún. 03, 2012 8:16 am

    Horpika írta:Annak én is. De az nem mindenkinek elérhető. A Tv2-őn többen nézhetnék.

    Ez igaz, sokáig nekünk sem volt, de már ez is valami... Vagyis én még ezt sem reméltem, alá becsültem a sikerét, és nagyon megörültem, hogy ide is eljutott.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Horpika Vas. Jún. 03, 2012 5:10 am

    esztertoth13 írta:
    Horpika írta: Nem zavarna, ha a Sherlockot is leadták volna...

    Én örültem, hogy az AXN leadta.

    Annak én is. De az nem mindenkinek elérhető. A Tv2-őn többen nézhetnék.
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Wynter Vas. Jún. 03, 2012 3:35 am

    Hmmm, részemről paródiának jó lesz.
    Egyébként lehet, hogy a sok botox ártott meg Lucy Liu arcjátékának... Steven Segaléval vetekszik.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Jún. 02, 2012 9:51 pm

    Horpika írta: Nem zavarna, ha a Sherlockot is leadták volna...

    Én örültem, hogy az AXN leadta.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Horpika Szomb. Jún. 02, 2012 10:28 am

    ssilvanus írta:
    Sil írta:Nemhogy a Sherlockot adná le valamelyik országos csatorna... Rolling Eyes

    Pont az jutott eszembe, hogy nem amerikai sorozatot szinte csak az axn ad, abból is összesen hármat tudtam összeszámolni...

    Nem tudom, miért is nem lepődtem meg... Nem zavarna, ha a Sherlockot is leadták volna...
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by ssilvanus Szomb. Jún. 02, 2012 3:22 am

    Sil írta:Nemhogy a Sherlockot adná le valamelyik országos csatorna... Rolling Eyes

    Pont az jutott eszembe, hogy nem amerikai sorozatot szinte csak az axn ad, abból is összesen hármat tudtam összeszámolni...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Szomb. Jún. 02, 2012 3:13 am

    Nemhogy a Sherlockot adná le valamelyik országos csatorna... Rolling Eyes
    ssilvanus
    ssilvanus


    Hozzászólások száma : 75
    Csatlakozás dátuma : 2012. Mar. 08.

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by ssilvanus Szomb. Jún. 02, 2012 1:20 am

    "Amire mi nagyon számítunk, az a CBS-féle Elementary (a képen), az új Sherlock Holmes-sorozat, amelyben Lucy Liu alakítja Watsont. Ettől sokan féltek, tekintve, hogy nő alakítja a figurát, ráadásul a színésznőt egészen más szerepekben ismerte meg a közönség, de elképesztően jó, erős alakítást láttunk tőle. Erre a sorozatra biztosan számít a TV2."
    Kiss Péter, a tv2 programigazgatója.
    (http://www.origo.hu/teve/20120531-bevasaroltak-a-magyar-tevek-20122013ra.html)

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Pént. Május 25, 2012 3:52 pm

    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 11:42 am

    Horpika írta:
    Noondarkly írta:
    esztertoth13 írta:
    Noondarkly írta: Én mindenesetre nagy-nagy várakozással nézek elébe, és nem győzöm elégszer ismételni, hogy Jonny Lee Miller főszerepben számomra felér egy ünneppel. Very Happy

    Jó érzés lehet, hogy a kedvenc színészed játssza Holmes szerepét, nekem is van pár színész, aki miatt akármit megnézek, ezt meg is értem. Smile Eddig első olyan véleményt olvasom, ami pozitív, ez jó, én nem tudnék pozitív lenni, de adok neki egy esélyt.

    Igen, én nagyon boldog vagyok Smile remélem, hogy a sorozat azért tud majd bizonyítani, idővel, ha kellőképpen nyitottak lesznek a nézők...
    Igazából leírtam már, hogy ha "másolna", akkor még jobban örülnék. Smile Afelől nincs kétségem, hogy JLM a legjobbat hozza ki magából. Nem tartozik a kedvenceim közé, de eddig amiben láttam, arra panaszom se lehet. Inkább nem az esetem, ha szabad így kifejeznem magam. Smile Viszont teljesen megértem, hogy ha a kedvenced, akkor bármiben megnézed, és nem is látsz benne hibát! Smile Bennyvel, vagy Tom Hiddlestonnal, vagy mondjuk Alan Rickmannal ugyanígy vagyok - csak kiemeltem párat a kedvenceim közül.
    Sajnos pont azt hiányolom, amit mindig is szerettem a Holmes történetekben: A két férfi barátságát. Sherlock, a nőket enyhén szólva nem nagyon kedvelő el fog tűnni a női partner mellett. Ide a rozsdás bökőt, hogy egyszer kikötnek egymás ágyában... És erre vágyom legkevésbé. Ami még talán kicsit javítana a rossz sejtelmeimen, az a negatív karakterek személye lehet. Hisz tudjuk: Minden történetbe kell egy régi vágású gonosz! Smile Szóval ha azt jól választják ki, az még dobhat a filmen! Smile

    Egy svéd rajongó ismerősöm mondta, hogy Amerikáááába nem jól tűrik a homoerotikus dolgokat, márpedig Holmes és Watson között olyan erős a chemistry, hogy muszáj valahogy levezessék, mert erre fognak menni a nézők... szerintem is olcsó trükk, ha már... de nincs mit tenni ellene sajnos.
    Személy szerint pl. Ben esetében nővel és férfival IS megnézném a szerepe szerint. Mármint Holmes-ként. De tán férfival nagyobb kedvvel. :p (Ez ki lesz moderálva?) Nekem a férfi-nő dolog szinte túl sablonos pláne egy Sherlock esetében...
    De USA-ban ez elfogadhatatlan. Még. Szerintem is ez lehet a dolog nyitja... ezért kellett a női Watson.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 11:38 am

    esztertoth13 írta:
    Noondarkly írta:Tisztában vannak (vagyok) azzal, hogy ez nem vetekedhet majd a BBC féle Sherlock-kal, na és nem is akar szerintem,.

    Ez így van, csak az, hogy most indítják el, miután a Sherlock sikert aratott, ezt a látszatot kelti, (számomra) és még ha nem is ez a cél, bennem először bennem az volt, hogy most, hogy a BBC-nek bejött ez a modern dolog, megpróbálják ők is, és ezért voltak / vannak ellenérzéseim, de félre teszem őket, és adok egy esélyt Smile

    TÖKÉLETESEN igazad van, szerintem is le akarják húzni a csontról a huszadik bőrt is.
    Egyedül azért nem fújolok, mert Jonny játssza a főszerepet... tényleg. Amúgy annyira erős a Ben féle Sherlock, hogy labdába sem rúghat mellette semmi...
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Május 25, 2012 9:15 am

    Horpika írta:Egyébként valahol szerencsétlenül jön ki tényleg. Akármennyire mást akarnak majd csinálni, óhatatlanul a BBC-shez lesz hasonlítva.

    Igen, ettől tartok én is. Vagyis tuti ez lesz.

    Horpika írta: Sajnos pont azt hiányolom, amit mindig is szerettem a Holmes történetekben: A két férfi barátságát. Sherlock, a nőket enyhén szólva nem nagyon kedvelő el fog tűnni a női partner mellett. Ide a rozsdás bökőt, hogy egyszer kikötnek egymás ágyában... És erre vágyom legkevésbé.

    És ez az egyik, ami engem is zavar...nagyon is... De nem ítélkezhetek úgy, hogy nem láttam.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Horpika Pént. Május 25, 2012 4:35 am

    esztertoth13 írta:és adok egy esélyt Smile
    Hát az első részt biztos nézem, és előtte mondogatni fogom: Ne légy elfogult, ne légy elfogult! Smile Nem lehet kellemes Bennynek meg JLM-nek se, hiszen együtt dolgoznak, és mondhatni ugyanakkor hogy egymás "konkurensei" is.
    Egyébként valahol szerencsétlenül jön ki tényleg. Akármennyire mást akarnak majd csinálni, óhatatlanul a BBC-shez lesz hasonlítva. Kicsit olyan, mikor két meteoros mozi megy egy évben, vagy két vulkános. Az egyik favorit lesz, még ha a másik esetleg nem marad el mögötte.
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Horpika Pént. Május 25, 2012 4:29 am

    Noondarkly írta:
    esztertoth13 írta:
    Noondarkly írta: Én mindenesetre nagy-nagy várakozással nézek elébe, és nem győzöm elégszer ismételni, hogy Jonny Lee Miller főszerepben számomra felér egy ünneppel. Very Happy

    Jó érzés lehet, hogy a kedvenc színészed játssza Holmes szerepét, nekem is van pár színész, aki miatt akármit megnézek, ezt meg is értem. Smile Eddig első olyan véleményt olvasom, ami pozitív, ez jó, én nem tudnék pozitív lenni, de adok neki egy esélyt.

    Igen, én nagyon boldog vagyok Smile remélem, hogy a sorozat azért tud majd bizonyítani, idővel, ha kellőképpen nyitottak lesznek a nézők...
    Igazából leírtam már, hogy ha "másolna", akkor még jobban örülnék. Smile Afelől nincs kétségem, hogy JLM a legjobbat hozza ki magából. Nem tartozik a kedvenceim közé, de eddig amiben láttam, arra panaszom se lehet. Inkább nem az esetem, ha szabad így kifejeznem magam. Smile Viszont teljesen megértem, hogy ha a kedvenced, akkor bármiben megnézed, és nem is látsz benne hibát! Smile Bennyvel, vagy Tom Hiddlestonnal, vagy mondjuk Alan Rickmannal ugyanígy vagyok - csak kiemeltem párat a kedvenceim közül.
    Sajnos pont azt hiányolom, amit mindig is szerettem a Holmes történetekben: A két férfi barátságát. Sherlock, a nőket enyhén szólva nem nagyon kedvelő el fog tűnni a női partner mellett. Ide a rozsdás bökőt, hogy egyszer kikötnek egymás ágyában... És erre vágyom legkevésbé. Ami még talán kicsit javítana a rossz sejtelmeimen, az a negatív karakterek személye lehet. Hisz tudjuk: Minden történetbe kell egy régi vágású gonosz! Smile Szóval ha azt jól választják ki, az még dobhat a filmen! Smile
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Május 25, 2012 4:19 am

    Noondarkly írta:Tisztában vannak (vagyok) azzal, hogy ez nem vetekedhet majd a BBC féle Sherlock-kal, na és nem is akar szerintem,.

    Ez így van, csak az, hogy most indítják el, miután a Sherlock sikert aratott, ezt a látszatot kelti, (számomra) és még ha nem is ez a cél, bennem először bennem az volt, hogy most, hogy a BBC-nek bejött ez a modern dolog, megpróbálják ők is, és ezért voltak / vannak ellenérzéseim, de félre teszem őket, és adok egy esélyt Smile
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Noondarkly Pént. Május 25, 2012 3:42 am

    esztertoth13 írta:
    Noondarkly írta: Én mindenesetre nagy-nagy várakozással nézek elébe, és nem győzöm elégszer ismételni, hogy Jonny Lee Miller főszerepben számomra felér egy ünneppel. Very Happy

    Jó érzés lehet, hogy a kedvenc színészed játssza Holmes szerepét, nekem is van pár színész, aki miatt akármit megnézek, ezt meg is értem. Smile Eddig első olyan véleményt olvasom, ami pozitív, ez jó, én nem tudnék pozitív lenni, de adok neki egy esélyt.

    Igen, én nagyon boldog vagyok Smile remélem, hogy a sorozat azért tud majd bizonyítani, idővel, ha kellőképpen nyitottak lesznek a nézők... Tisztában vannak (vagyok) azzal, hogy ez nem vetekedhet majd a BBC féle Sherlock-kal, na és nem is akar szerintem, de bennem nagy-nagy boldogság lakozik, hogy pont Jonny játszhatja a zseni detektívet, ő aki Ben-nel játszott együtt és remélem, hogy jóban is vannak. Két igazán remek angol színész, bár Ben-nek több adottsága van, mint Jonny-nak. Egyértelműen.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Szer. Május 23, 2012 11:16 pm

    Noondarkly írta: Én mindenesetre nagy-nagy várakozással nézek elébe, és nem győzöm elégszer ismételni, hogy Jonny Lee Miller főszerepben számomra felér egy ünneppel. Very Happy

    Jó érzés lehet, hogy a kedvenc színészed játssza Holmes szerepét, nekem is van pár színész, aki miatt akármit megnézek, ezt meg is értem. Smile Eddig első olyan véleményt olvasom, ami pozitív, ez jó, én nem tudnék pozitív lenni, de adok neki egy esélyt.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Noondarkly Vas. Május 20, 2012 5:53 pm

    Nincs időm végigolvasni mindenki hozzászólását, de csendben jegyzem meg, hogy jóval Benedict előtt már Jonny Lee Miller fan voltam, amikor tavaly kiderült, hogy a Franbkenstein-ban mit játszik, zokogtam pár órát, hogy nem láthatom. A fickó ZSENI, ezért elég rég vártam új sorozatot ennyire, mint most ezt az Elementary-t Very Happy nekem ez egy isteni ajándék lesz, egyrészt Jonny főszerepben, másrészt szuperjó szerepben, amiben végre kibontakozhat. Nem véletlenül ő játszik Ben mellett a darabban... és nem véletlen kapta ő ezt a főszerepet, és nem más angol színész, akiből, tudjuk, van ezer Hollywoodban...
    A női Watson dolgon én is húztam az orrom, de megmondom őszintén, nyitott akarok maradni ÉS teljesen mindegy, mi vagy ki játszik Jonny mellett, mert nekem úgyis ő a lényeg :p
    Ha nagyon tré lesz a sorozat, úgysem lesz életképes, tehát lássuk, mit tudnak kihozni belőle. Természetesen nem lesz BBC színvonalú, de azt hiszem ők nem is arra pályáznak, hogy a "Sherlock"-ot lekőrözzék... arra nem is lehetne. Meg aztán, annyira más a két stílus, hogy össze sem lehet (nem érdemes) összehasonlítani őket.

    Én mindenesetre nagy-nagy várakozással nézek elébe, és nem győzöm elégszer ismételni, hogy Jonny Lee Miller főszerepben számomra felér egy ünneppel. Very Happy Ja, és szerintem bitang jó az előzetes, nekem tetszik az ő stílusa, imádom az arcait, a hangját nagyon szeretem, és a fejemben máris összeállt ez a másik fajta Sherlock Holmes. Remélem, többen meglátják majd a jó oldalait is, és félre tudják tenni az előítéleteiket. Ha meg nem, akkor látom Jonny-t 13 epizódban, és ennyi...

    Kriszti
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Pént. Május 18, 2012 8:28 am

    Horpika írta: megijed a volt doktornő egy hullától! Shocked Hááááát izé...

    Ez nekem is szemet szúrt, mint érdekesség, határozottan elugrik, a többit nem tudom... Megszoktam a sötét hajú magas vékony Holmes-okat Smile Majd meglátom, vele hogy leszek, mert a színészekkel nincs bajom.

    Ajánlott tartalom


    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 5 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 9:25 am