Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+6
ssilvanus
Noondarkly
esztertoth13
Horpika
EdinaHolmes
Sil
10 posters

    Jonny Lee Miller (Elementary)

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Nov. 25, 2012 8:50 am

    Hát, én úgy értettem, hogy nem lehet pl. olcsó legyártani még + 2 részt.... szóval, gondolom, bíznak benne, hogy népszerű lesz, és hogy tetszeni fog a közönségnek, ezért mernek bevállalni még 2 részt.... elmentek 22-ig, és most + 2? Én ezt úgy értelmeztem, hogy a várakozásaiknak megfelelő eredményeket kaptak, azt nyújtotta a sorozat, amit vártak, és bevállalnak még két részt...

    Vagy talán a sztorit könnyebb lenne kikerekíteni, nem tudom, meglátjuk. Még csak az 5. résznél járok, és eddig utalásokon meg megjegyzéseken kívül nem tudtam meg sokat Watson hátteréről, Holmes-ról azért kicsit többet, de azért, még homályos. Meglátjuk, mi lesz Smile
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Vas. Nov. 25, 2012 7:16 am

    Miben is állna ez a bizalom????
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Nov. 25, 2012 5:11 am

    Még 2? Nahát, akkor bízhatnak benne...
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Pént. Nov. 16, 2012 5:24 am

    Az Elementary kapott plusz két epizódot, úgyhogy 24 részes lesz az első évad.
    http://www.sorozatjunkie.hu/2012/11/16/hirpentek-229/
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Nov. 10, 2012 10:37 am

    Én közben azt vettem észre, hogy követem Smile Most majd megnézem a 4-5 részt, ha tudom, ahogy esik, úgy puffan, már ott tartok, hogy angolul nézem, felirat nélkül, mert nem igazán akarok várni. Smile (Meg lusta vagyok feliratot keresgélni, és az az igazság, hogy megszoktam az eredeti hangokat, tetszenek.)

    Vannak dolgok, amikkel nem vagyok megelégedve, és nem láttam benne eddig semmi kiemelkedően jót, de jobb volt, mint ahogy azt vártam a kritikák alapján. És van pár dolog, ami itt jobban tetszett, mint a Sherlockban, pl. a padlás elmélet szemléltetése... Tényleg szuper volt a BBC-s-ben is, csak az a mutogatás, az valahogy nekem nem tetszett, valami sci-fibe, vagy a Vasemberbe még beillik, de Sherlockhoz nem társítom. Az elmepalota, az jó húzás volt, de azért az Elementary megoldása jobban tetszett... Na, ilyen sincs sokszor Very Happy

    Lisa-t pedig szívesen látom, bírtam a House-ban is Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Szomb. Nov. 10, 2012 10:18 am

    Noondarkly írta:
    És hi-he-tet-le-nül örültem a hírnek, hogy megrendelték a 22 epizódot. Smile Jonny-nak nem volt még teljes évados sorozata, csak 12 részes, és már annyira szeretném, ha Hollywood felfigyelne a nevére, tehetségére. Egy ilyen hírverést kapott sorozattal jó esélye van.
    Ráadásul ezt a sorozatot nyomják majd a SuperBowl döntő után, szóval hírverésből kap majd bőven.
    Noondarkly
    Noondarkly
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 132
    Csatlakozás dátuma : 2012. May. 15.
    Kor : 46
    Tartózkodási hely : Gödöllő

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Noondarkly Szomb. Nov. 10, 2012 8:56 am

    Én a férjemmel kezdtem el nézni, és a legnagyobb meglepetésemre nagyon tetszett neki az Elementary. Sőt, azt mondta, hogy jobban bejön neki ez a Sherlock, mint a BBC Sherlock. Na itt egy kicsit csúnyán néztem rá Very Happy de azért megtartom Wink
    Jonny Lee Miller szerintem zseniális, imádom, nem tudom megunni, fantasztikus színész! Miatta élvezet számomra a sorozat, amúgy nem villanyozna fel egy újabb krimis nyomozós cucc, nem vagyok oda értük. De JLM jól nyomja, imádom az arcait, no meg a tetkós testét is :p
    És hi-he-tet-le-nül örültem a hírnek, hogy megrendelték a 22 epizódot. Smile Jonny-nak nem volt még teljes évados sorozata, csak 12 részes, és már annyira szeretném, ha Hollywood felfigyelne a nevére, tehetségére. Egy ilyen hírverést kapott sorozattal jó esélye van.

    És Cuddy a House-ból?! Nahát Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Kedd Nov. 06, 2012 12:30 am

    Az első kép Lisa Edelsteinről az Elementary-ban:
    http://tvline.com/2012/11/05/elementary-season-1-photo-lisa-edelstein/
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Okt. 23, 2012 8:02 pm

    Hm, még nem döntöttem el, hogy örüljek-e neki Smile

    Már megnéztem az első 2 részt, hamarosan megnézem a 3.-at is. Vannak bennem kétségek, és a 2. sokkal jobban tetszett, de azért a kétségek... Sokat elhagytak, ami Holmes-ra hasonlít. De a hegedű tetszett, és az az apró utalás a méhészkedésre, illetve itt jobban bejött a padlás elmélet, és a szemléltetés is jó volt Smile Nem volt olyan rossz, mint amire a kritikák alapján számítottam Smile
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Kedd Okt. 23, 2012 11:23 am

    A CBS berendelte az Elementary teljes évadát, azaz már biztosan lesz belőle 22 rész.
    http://www.sorozatjunkie.hu/2012/10/23/teljes-evad-elementary-es-vegas/
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Pént. Okt. 05, 2012 11:04 am

    Megnéztem a 2. részt is, még a végén lesz belőle valami. A heti bűnügy nagyságrendekkel jobb volt, mint a múltkori, egészen csavaros is (leginkább House-os módra), bár a ezzel a bizonyítékgyűjtögetős felépítéssel még mindig inkább a hagyományos nyomozós sorozatokba illene, mint egy Sherlock Holmes-sztoriba. Továbbra sem Conan Doyle-történetekre épül, és a karakterek viselkedése is meglehetősen karakteridegen helyenként, de ezúttal használtak idézetet (a padlásszobás hasonlatot több jelenetben), és volt néhány kisebb utalás is (pl Study in Belgium, vagy hogy Holmes ismeri a női dezodormárkákat). Plusz Holmes visszakapta a hegedűjét is. Smile Watson viszont megint nem jól viselte a vért, és Holmes rá is kérdezett erre, szóval lehet, hogy ebből ki akarnak majd valamit hozni. Mondjuk ez így elég vontatott, hogy részenként 1-2 új dolgot tudunk meg a szereplők múltjáról (ráadásul továbbra is kizárólag párbeszédekből), de végülis 22-23 részt kell kitölteniük...
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Csüt. Okt. 04, 2012 5:21 am

    Végre, ezért talán megnézem addig Very Happy Ha esetleg nem tetszene a sorozat. Nem vagyok Lisa E. rajongó, de bírtam a House-ban.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Szer. Okt. 03, 2012 10:21 am

    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Szept. 29, 2012 10:07 pm

    Wynter írta: Van magyar felirat a pilothoz, a hosszupuskasubon megtalálod.

    Köszi Smile
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Wynter Szomb. Szept. 29, 2012 9:56 pm


    Az én elvárásaimnak tökéletesen megfelelt, eleve nem számítottam többre. Smile
    Van magyar felirat a pilothoz, a hosszupuskasubon megtalálod.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Szept. 29, 2012 10:40 am

    Hozzá tenném, hogy alul informált vagyok azzal kapcsolatban, mikor adják, csak azt tudom, hogy a TV2-n,. Meg minden más sötét folt, és ha magyar felirat még nincs, akkor tényleg ráér, ritka az a sorozat, amit eredetiben is látni akarok, és ez nem az.

    Jártam már úgy, hogy kedvenc sorozatom a kritika lehúzta, azokat a részeket, ami nekem tetszett, de kicsit elvette a kedvem tőle az, hogy eddig senkinek se tetszett annyira, mint amennyire számított rá. Nem felelt meg az elvárásoknak.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Szomb. Szept. 29, 2012 10:35 am

    Sil írta:Megnézte már valaki rajtam kívül? Mi a véleményetek?

    Én még csak olvasom a véleményeket, és nagyon nem tetszenek... Mármint, a legtöbb nem elégedett vele, nem hozta az elvárásainak megfelelő szintet.Én meg eleve úgy indulok neki, hogy adok esélyt, mert nem ítélek vakon, de nem valami rokonszenves... így meg aztán, nem tudom, mennyire fog tetszeni.

    És nem nagyon akarok sok erőt ráfordítani, hogy megnézhessem. Ráér az.. Majd ha felkerül valami online nézős oldalra, talán megnézem.

    És felirat, ami van hozzá, magyar?
    Wynter
    Wynter
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jan. 20.
    Kor : 43

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Wynter Szomb. Szept. 29, 2012 5:00 am


    Én láttam, és nem estem hanyatt tőle. Nyomozós filmnek is csak közepes.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Pént. Szept. 28, 2012 10:52 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Pént. Szept. 28, 2012 8:47 am

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Csüt. Szept. 27, 2012 8:47 am

    Ma van az Elementary premierje.

    Interjú Lucy Liu-val:
    http://www.vulture.com/2012/09/lucy-liu-elementary-interview.html
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Vas. Szept. 23, 2012 2:55 am

    Nem tudom ki írta alá ezt de nagyon igaza volt.
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Szept. 23, 2012 1:47 am

    Very Happy Jó kis plakát.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Sil Vas. Szept. 23, 2012 1:31 am

    LOL:

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 4683797537353f13e72c142ad049e1ed
    Ifj.Rákoczi
    Ifj.Rákoczi
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 141
    Csatlakozás dátuma : 2012. Jul. 27.
    Kor : 23
    Tartózkodási hely : Kisvarsány

    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Ifj.Rákoczi Szomb. Szept. 15, 2012 7:20 am

    Kedves Admin! cheers
    Kössz az ötletet a képekkel kapcsolatban.Néztem néhány előzetest is, de ez szörnyen gyenge.
    Nem is igazán tudom, mit gondoljak az egészről?Én inkább maradok Jeremy Brettnél meg a többieknél.

    Ajánlott tartalom


    Jonny Lee Miller (Elementary) - Page 3 Empty Re: Jonny Lee Miller (Elementary)

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 12:48 am