Sherlock, Benedict Cumberbatch Fórum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sherlock Holmes Fórum Baker Street 221b Jeremy Brett


+12
radix pedis diaboli
Ronnie
Eranett
Revati
Thriwien
dancingman88
3113391
esztertoth13
Horpika
hellapostor
Sil
Admin
16 posters

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Jún. 27, 2011 12:43 pm

    SherlockExtra írta: gőz.. hm, szaunázhatna is
    Van az a török fürdős rész, nyamm... azt forgathatnák akár nálunk is... Razz
    Nagyon jók a címek... Laughing
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Strandolj Sherlock!

    Témanyitás by Admin Hétf. Jún. 27, 2011 12:38 pm

    Sherlocknak tuti fekete fürdőnacija lenne, és talán fekete csokornyakkendője, meg a szexi sétabot (, ami belül tőrt rejt) az esetleges küzdelmekhez - ha nem harcol a vállához tartva viszi, mint néha Jeremy Brett... fekete Sherlock sapka, mert nagyon jó napellenző és a sapi meg a feje között rejtőzhet a nagyító.... aztán már csak megfelelő bűnügyek kellenek.... "Halál a homokban", "Vérfürdő Waikiki-n", "Az alattomos tarisznya rák", "Mérges medúza marás", "A tengeri kígyó vészes átka", "A Watervilli fehér cápa", "Vér a koralzátonyon", "A gyilkos napozógyékény", "Terror a Titanic tivornyán", "A lefejezett sellő", "A kivérzett bikinimodell", "Hideglelés a hajón", "A tengerészeti szerződés"... ja, olyan van... mondom, hogy megy a tenger Holmeshoz.... Sherlock néha hasonlóan haragos, mint a tenger legvadabb tajtékja... és asszem egyszer Doyle céloz is rá, hogy nyomozott egy gőzös ügyében... gőz.. hm, szaunázhatna is


    Cool Na, meglesem azokat a vidiket, lemeozom őket.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Jún. 27, 2011 12:21 pm

    SherlockExtra írta:Hol az a videó? Látnom kell. Laughing
    Itt Laughing :
    https://www.youtube.com/watch?v=pUmsNeiFpyQ
    Ez meg a másik:
    https://www.youtube.com/watch?v=6aXsmHA43r0
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Hétf. Jún. 27, 2011 12:16 pm

    Sil írta: Benedictről van olyan videó, ahol egy görög hotel reklámjában könyveket ajánl félmeztelenül a tengerparton...

    Sil! Negyed kettő van. ne izgass! Very Happy



    Hol az a videó? Látnom kell. Laughing
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Jún. 27, 2011 12:12 pm

    SherlockExtra írta:vagy mikor lesz még melegebb, hogy kabát helyett shortban vagy fürdőrnaciban feszítsen Wink
    Martin Freeman-nel együtt Very Happy ... mert a strand olyan izgalmas, csak akad ott is nyomoznivaló
    Az őszt úgy értettem, hogy akkor láthatjuk majd végre a végeredményt, de még messze van. Wink

    Láttad már egyébként az első évadot? A Kabát látványáról elég nehéz ám lemondani, fürdőnaci ide vagy oda, úgyhogy mi inkább a hideg időt preferáljuk... Razz (Mondjuk amilyen elegáns jelenség Sherlock Holmes, elég nehéz elképzelni egy szál shortban - még úgy is, hogy Benedictről van olyan videó, ahol egy görög hotel reklámjában könyveket ajánl félmeztelenül a tengerparton... Watsonnál meg a válla okozna némi pluszmunkát a sminkeseknek, ha ing nélkül akarnák mutatni.)
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Hétf. Jún. 27, 2011 11:30 am

    Sil írta:Horpika: jó újra látni, már aggódtunk. Smile

    Mai híreink: állítólag ma Newportban forgattak egy temetőben, és Benedict, Martin és Mark Gatiss is szerepelt a jelenetben. És a jó idő ellenére Ben viselte a Kabátot. Very Happy
    Mikor lesz már ősz...

    vagy mikor lesz még melegebb, hogy kabát helyett shortban vagy fürdőrnaciban feszítsen Wink
    Martin Freeman-nel együtt Very Happy ... mert a strand olyan izgalmas, csak akad ott is nyomoznivaló
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Jún. 27, 2011 10:57 am

    Horpika: jó újra látni, már aggódtunk. Smile

    Mai híreink: állítólag ma Newportban forgattak egy temetőben, és Benedict, Martin és Mark Gatiss is szerepelt a jelenetben. És a jó idő ellenére Ben viselte a Kabátot. Very Happy
    Mikor lesz már ősz...
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Hurrá, hurrá Horpika!

    Témanyitás by Admin Hétf. Jún. 27, 2011 10:44 am

    Horpika írta:Üdv!

    Visszaolvastam, nem jártam itt, gépem betojt! Ma szerelik, és este reagálgatok visszamenőleg:) (a hihetetlenül cuki hobbit pl tényleg zabálnivaló! Éljen a kis fürtös! Smile )

    Kedves Horpika!

    Nagyon örülünk Neked, már voltál emlegetve itt a Fórumon, hogy mi lehet Veled. Tegnap a gép előtt ülve intézgettem a dolgaimat és viszonylag elégedett voltam, mert amiket intéztem többé-kevésbbé jól haladtak. (Igaz, van amivel még próbálkozom, de volt amin sikerrel túljutottam.) Adtam egy pillanatot a helyzet kiélvezésére magamnak és én ilyenkor hálás vagyok a Jóistennek. (Senkit sem akarok megtéríteni, ezt csak magamra vonatkozóan írtam.) Éreztem, hogy mennek a dolgok és magamban felsoroltam őket, mi minden jött jól össze. Aztán megjelent bennem egy erős érzés, ami így hangzott: "És Horpika a napokban visszatér. Igen visszatér, most a napokban." Általában igyekszem a gondolataimra hallgatni, de ez az érzés nem tudom miért most olyan erős volt, egyszerűen úgy éreztem ez így lesz. Erre ma megjelentél. Smile Nem arra célzok, hogy előre tudtam volna valamit, mert hisz nem vagyok jós. Viszont az őszinte vágyakat a Jóisten (vagy a Sors - kinek mi tetszik) meghallgatja és teljesíti. Sil, eszti és én szívből vártunk.


    Ma én is voltam orvosnál. Szerettem volna megúszni a kivizsgálást őszig, de ez persze nem kívánság műsor, mert a természet szava szent. Tudom erős leszek és most is túljutok mindenen. Abban bízom egy hónap múlva már se előtted, se előttem nem lesznek egészségügyi kellemetlenségek. Kivánok kitartást, optimizmust, sok sikert! Jó egészséget Neked s kedves Családodnak! Smile Meg sok vidámságot Benedict és Sherlock kapcsán!

    Üdvözlettel: SherlockExtra, http://sherlock.extra.hu
    Horpika
    Horpika
    Törzsfórumozó
    Törzsfórumozó


    Hozzászólások száma : 525
    Csatlakozás dátuma : 2011. Mar. 05.
    Kor : 49
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Horpika Vas. Jún. 26, 2011 6:43 pm

    Üdv!

    Visszaolvastam, nem jártam itt, gépem betojt! Ma szerelik, és este reagálgatok visszamenőleg:) (a hihetetlenül cuki hobbit pl tényleg zabálnivaló! Éljen a kis fürtös! Smile )
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Pént. Jún. 24, 2011 1:57 am

    A Twitteres posztok szerint ma Cardiffban egy irodaépületben forgatnak, Scotland Yard-os jeleneteket vesznek fel. Smile

    És egy ígéretes hír: a BBC Worldwide több mint 70 órányi filmcsomagot adott el a Sony Pictures-nek, hogy Kelet-Közép-Európában AXN-es tematikus csatornákon bemutassák. És közte van a Sherlock is (amit 21 kelet-közép-európai országba már egyébként is eladtak). Very Happy
    http://www.c21media.net/resources/detail.asp?area=147&article=61390
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Csüt. Jún. 23, 2011 8:58 am

    Sil írta:Ezt meg muszáj beraknom, bár off: az első képek egy bizonyos hihetetlenül cuki hobbitróll

    Ezek a képek meghozzák a kedvet a filmhez Smile Legalábbis az enyémet. Jó, hogy beraktad.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Csüt. Jún. 23, 2011 7:57 am

    Nocsak, Dr Mortimer a Hounds-ban ezúttal nő lesz Shocked :
    http://www.kenmcreddie.com/Artistsdetails.asp?AType=2&Asx=2&artistID=197
    Azaz nem Russell Tovey, pedig a legtöbben erre tippeltek...

    Ezt meg muszáj beraknom, bár off: az első képek egy bizonyos hihetetlenül cuki hobbitról Very Happy :
    http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20504849,00.html
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Szer. Jún. 22, 2011 8:54 pm

    Ez nagyon hasonlít a Granada papucsához.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Szer. Jún. 22, 2011 6:32 am

    Sil! Ez tökjó, ha így haladunk ebből is lesz egy Baker Street képes rovat. Very Happy
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Szer. Jún. 22, 2011 6:16 am

    A perzsa papucs Smile :
    http://twitpic.com/5f3cdv
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Kedd Jún. 21, 2011 2:36 am

    Sil írta:Igen, azt én is imádom. (Lásd pl az avatáromat... Embarassed )

    Igen, ez a kép nagyon jó! Smile

    A többi kép közül pedig az első tetszik a legjobban, de a lángoló hegedű is bejön!
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Jún. 20, 2011 10:18 am

    Igen, azt én is imádom. (Lásd pl az avatáromat... Embarassed ) De elég nehéz hihetően megoldani, hisz valójában Ben nem egy hegedűvirtuóz, az a néhány óra, amit vett, kb arra volt elég, hogy megtanulja, hogyan kell egyáltalán tartani a hegedűt... (Igaz, hogy pl zongorázni se tud, de egy színdarabhoz megtanult egy rövid darabot, szóval...)
    Pár kedvenc hegedűs fanart:
    http://nero749.deviantart.com/art/The-Violinist-185802948
    http://pakost.deviantart.com/art/Passion-play-202528294
    http://namesroh.deviantart.com/art/Sweet-dreams-193576518
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Hétf. Jún. 20, 2011 9:45 am

    Imádom a hegedülős részeket! Játszhatna többet Benedict is! Egy hosszabb lassabb számot mondjuk, bár most hogy belegondolok, nem tudom elképzelni így. Inkább egy vidámabb számot. Jó lenne, én a másik sorozatban is imádtam az ilyen részeket, főleg, mikor Watsont idegesítette a hegedű, vagy mikor Holmes "nyiszálta" becses hangszerét.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Hétf. Jún. 20, 2011 5:39 am

    Mai képünk Mark Gatiss-től:
    "Sarasate plays at the St James's Hall this afternoon..."
    http://twitpic.com/5earoy
    esztertoth13
    esztertoth13
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 961
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 04.
    Tartózkodási hely : Magyarország

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by esztertoth13 Vas. Jún. 19, 2011 9:42 pm

    Sil írta: A betondzsungelről jut eszembe, emlékeztek arra a Jeremy
    Brett-es képre, ahol Holmes és Watson két fa között áll? A Sherlockban
    van egy erre rímelő beállítás, csak oszlopokkal

    Jó beállítások, tényleg "rímel" rá.

    Horpika: A hat hét hamar elmegy ám. Kéztörésnél a mamának hat hetet mondtak, hogy addig lesz gipszben a keze, meg kb.eddig tart, míg a csontok összeforrnak, és hamarabb elment, mint hittem volna. Ahogy az érettségi szóbeli is hamar elérkezett, (Igaz, reggel még nem voltam biztos vagyok benne, hogy ma van, de ma már voltam ott, és tudom, hogy én holnap megyek.) sőt elment hamar a négy év a suliban is, pedig 4 év azért nem rövid idő. Még emlékszek a tanév elejére, mintha csak tegnap lett volna, hogy aggódva az utolsó évtől újra kezdtük.

    Észre se vesszük, és már itt is van. Így van ez az idővel, rohan. /Ha csak arra gondolok, hogy nemrég még 2010 volt, most meg mindjárt 2012 lesz./ Eljön hamar a szeptember is, és vele a folytatások.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Jún. 19, 2011 2:02 pm

    Sil írta:Horpika mostanában nem járt erre, remélem, jól van. Sad Hat hetet mondott pedig a műtétig, az nem járt még le. :aggódik:

    Ne is mondd! Én is sokat gondolok rá, de remélem Isten kegyes, ő meg erős és visszatérhet közénk.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jún. 19, 2011 1:08 pm

    Horpika mostanában nem járt erre, remélem, jól van. Sad Hat hetet mondott pedig a műtétig, az nem járt még le. :aggódik:
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Jún. 19, 2011 11:21 am

    Kedves Sil!

    Köszi a privit. Tetszik az elképzelésed. Horpika már emlegette itt a társasjátékokat, hátha kedve lenne hozzá. Meg van időnk felkészülni rá és kidolgozni. Ha örömmel csináljuk mindenki kedve megjön ehhez. Van benne fantázia, köszönöm az ötletet.
    avatar
    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1003
    Csatlakozás dátuma : 2010. Oct. 11.
    Tartózkodási hely : Budapest

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Admin Vas. Jún. 19, 2011 10:06 am

    Sil írta:Szerintem ezt darab nélkül is meg lehet oldani, pl játékkal. Játszottam pl már Star Trekes és Gyűrűk Urás Activity-t is, miért ne lehetne Sherlock Holmes-osat is csinálni? Wink

    Nem ismerem az ilyen játékokat, szóval azt sem tudom hány ember kell hozzá és lenne-e annyi játékos kedvű egyén... Nyugodtan gondold ki ezt és priviben vagy emailben majd küld el az elképzeléseidet. Ráérsz vele, de kérlek szépen küldd az infókat, mert tényleg érdekel.
    Sil
    Sil
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 1909
    Csatlakozás dátuma : 2011. Jan. 12.
    Kor : 45

    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Sil Vas. Jún. 19, 2011 9:42 am

    SherlockExtra írta:Valami műsor kell, cél nélküli "ahogy esik úgy puffan" rendezvényekre nemigen járnak el az emberek. (Alaphangulatot ad a kötetlen beszélgetéshez.)
    Szerintem ezt darab nélkül is meg lehet oldani, pl játékkal. Játszottam pl már Star Trekes és Gyűrűk Urás Activity-t is, miért ne lehetne Sherlock Holmes-osat is csinálni? Wink

    esztertoth13 írta:Amúgy
    az jutott eszembe, hogy a Sherlock eddig a városban játszódott,
    többnyire Londonban, de most lesznek külső részek is, úgy értem a
    természetben, távol a betondzsungeltől. Már várom.
    Igen, érdekes lesz a természetben látni. De a londoni részeket is annyira szépen fényképezték, szinte egy óda a városhoz mindegyik rész eddig.

    A betondzsungelről jut eszembe, emlékeztek arra a Jeremy Brett-es képre, ahol Holmes és Watson két fa között áll? A Sherlockban van egy erre rímelő beállítás, csak oszlopokkal:
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Holmes_watson
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Sherlock_john
    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Sherlock_john2

    Ajánlott tartalom


    Benedict Cumberbatch - lezárt téma - Page 31 Empty Re: Benedict Cumberbatch - lezárt téma

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 1:16 am